Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Opłacalność zakupu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż zamierzam robić smurfa na euw specjalnie pod l# (nie mam ochoty wbijać samemu 30tego, zbyt monotonne). Jak jest z ban wave'ami? Dalej lecą co 2-3 tygodnie czy to się już trochę uspokoiło? Oczywiście nie zamierzam grać na żadnym evadzie, tylko skrypt pod champa ew. jakiś aktywator.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem jeśli chcesz grać na skryptach to tylko na full odpale, ban tak czy inaczej przyjdzie.Skończyły się czasy kiedy, wbijałeś 2 konta do challangera ;/

Opublikowano

Jezeli chcesz płacić to najpierw uzyskaj konto z 30lvlem i graj tylko eankedy na platnym L#.

 

Bo wbijając 30lvl możesz dostać Bana tak czy siak. Czyli, ze zero funu

Mi tu głównie chodzi o wbicie 30 na l#, rankedy sam sobie dam rade do dia :)

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem jeśli chcesz grać na skryptach to tylko na full odpale, ban tak czy inaczej przyjdzie.Skończyły się czasy kiedy, wbijałeś 2 konta do challangera ;/

Dokładnie jak kolega pisze... jak masz grać to graj full odpal nie ma co włączać humanizer'ów etc, bo ban i tak ci wpadnie jak kolega(czy ktoś tam po drugiej stronie) mówi ban i tak wejdzie skończyły się czasy 24/7/365 bez bana :)(oczywiście nie mówię tu że nie ma możliwości, aby takie konto nie istniało).

 

@Fajny2812 W takim razie to jest bezsensu, bo zanim wbijesz 30 dostaniesz bana, lepiej kupic boost'a exp'a wbijesz 30 do 6 dni przy zwykłym trybie gry i potem na l#, bo na odwrót stracisz pieniądze czas i nic z tego nie zyskasz nawet momentu "funu" albo lvl'ujesz ręcznie (ew fulcrum na private) i potem grasz na odpale inaczej nie ma to najmniejszego sensu

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Jesli chcesz dostac bana to jak najbardziej worth, ale jak tylko chcesz 30 lvl to juz lepiej probuj bocic jakims fulcrumem, bo sie uzaleznisz od skryptow :v

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jak chcesz kupić to polecam znaleźć jakieś konta na necie. Mnóstwo tego tam jest i za darmo. Sprawdzasz sobie jakimś checkerem na vpn'ie, by ban czasowy nie poleciał na logowanie i ciśniesz. Dla samej zabawy i frajdy można sobie pograć na skryptach. W dodatku, jeżeli znajdziesz sobie jakieś konto to nie masz nic do stracenia. Na Mainie nie polecam używać botów, bo to nie opłacalne, jeżeli Cię oflagują to prędzej czy później bana dostaniesz.

limbo-spider-800x100.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...