Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SA:MP - czarny ekran po włączeniu gry


Adve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ostatnio udało mi się naprawić problem z resetowaniem mojego kompa stacjonarnego (starego dość) więc postanowiłem zobaczyć rozrywkę w GTA na nim. Więc zainstalowałem, pobrałem sampa, odpalam, wybieram serwer, gra się wczytuje ale przy wybieraniu skina zrobił się czarny obraz (żadne ctrl+alt+del nie pomogło) więc reset kompa. Co zrobić? 

 

(Nie gram w single więc nie zobaczę)

(Nie wchodziłem na inne serwery)

 

Komp :

 

Procesor : AMD Athlon XP 1500+ @ 1.29GHz

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 2 MX400 (64mb)

RAM : 512mb

System : Windows XP Service Pack 3

 

Ram jest taki mały z tego powodu że miałem 2GB ale komputer się resetował samoczynnie i powodował blue screeny..

Opublikowano

No ten sprzęt to już przeżytek... Pierwsze pytanie - grałeś już kiedyś na nim w GTA SA czy to pierwsze próby odpalenia?

 

Pierwsze.

 

Mógłbym pokombinować tak by jak najwięcej było tego RAM'u bo to tez od tego mogą być takie problemy..

 

Gra powinna mi chodzić na minimum..

 

EDIT : Drugi raz grę włączyłem to biały ekran.. żadne ctrl+alt+del nie pomogło..

EDIT2 : Single player działa normalnie, na minimlanych ale działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...