Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plugin na antiaure która sprawdza graczy automatycznie


PrzemeG_99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kiedyś miałem plugin na antiaure. Plugin sprawdzał automatycznie graczy co jakiś czas ustawiony w configu.

Ma ktoś ten plugin? Jak tak prosze do dl dam 10 like

Opublikowano

 

Nie, to nie ten plugin ;/

Tamten był polski i miał taki config:

# Ile tickow beda sie wyswietlaly NPC?
# 20 tickow = 1 sekunda
ticksToKill: 10

# Ile NPC wyswietli sie graczowi?
amountOfFakePlayers: 5

# Czy plugin ma zapisywac kazdy wynik sprawdzenia do pliku logs.yml?
enableLogs: true

# Czy NPC maja byc niewidzialne?
invisibility: false

# Ile NPC trzeba zabic, zeby 'dostac bana'?
killForBan: 3

# Jakie komendy wykonaja sie w momencie 'zbanowania'?
# Zamiast nicku gracza uzywaj zmiennej {PLAYER}
banCommands:
- "say Gracz {PLAYER} ma killaure!"
- "say Zaraz dostanie bana :D"
- "tempban {PLAYER} 2h Za aure!"

# Po ilu tickach maja sie wykonac powyzsze komendy? 0 oznacza, ze komendy wykonaja sie od razu
# 20 tickow = 1 sekunda
banAfter: 0

# Czy uruchomic automatyczne sprawdzanie graczy?
enableAutoCheck: true

# Co ile sekund konsola ma sprawdzac automatycznie graczy?
autoCheckInterval: 120

# Czy konsola ma sprawdzac wszystkich graczy?
# Jesli ustawione na false - konsola sprawdzi jednego, losowego gracza
checkEveryone: true

# Jaka wiadomosc ma dostac banowany gracz?
msgBan:
- "&c&lLadna aura, zaraz bedzie ban :D"
- "&c&lTrzeba bylo nie cheatowac :P" 

Polecam działa sam kiedyś używałem gdy miałem serwer

 

 

DL:https://www.youtube.com/watch?v=iVIYbzaZvao

w opisie pod filmem masz dl do pobrania

 

Niestety on chce za to 30 zł a tamten był za darmo ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...