Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Utracono połączenie z serwerem


pangracz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałem zalogować się do Combat Arms na stare konto lecz się nie udało...założyłem nowe i również wychodzi to samo...wyskakuje mi komunikat ''Utracono połączenie z serwerem. Spróbuj ponownie za chwilę" Laptop jest nowy także nie rozumiem mojego problemu...dodam, że jestem na WiFi i na innym WiFi normalnie mogłem się zalogować...

Opublikowano

Witam! Chciałem zalogować się do Combat Arms na stare konto lecz się nie udało...założyłem nowe i również wychodzi to samo...wyskakuje mi komunikat ''Utracono połączenie z serwerem. Spróbuj ponownie za chwilę" Laptop jest nowy także nie rozumiem mojego problemu...dodam, że jestem na WiFi i na innym WiFi normalnie mogłem się zalogować...

Mam to samo odkąd dodali ostatni update z serwerami. Muszę robić raz góra dwa razy reset modemu :).

Opublikowano

Jak zrobiłem z telefonu WiFi to normalnie się włączyło, na innym WiFi też działa tylko u mnie w domu jest taki komunikat...takie resetowanie modemu na ile starcza? :/

Opublikowano

Byc może skacze Ci ping, mi ten komunikat wyskakuje jak przerwie mi na chwilę internet . 

Jaki masz internet na którym wyskakuje Ci ten błąd ?  Zwykły router na kablu telefonicznym czy radiówka , mobilny itp ? 

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Byc może skacze Ci ping, mi ten komunikat wyskakuje jak przerwie mi na chwilę internet . 

Jaki masz internet na którym wyskakuje Ci ten błąd ?  Zwykły router na kablu telefonicznym czy radiówka , mobilny itp ? 

Mam Wifi ale jak pisałem na innym WiFi czy nawet jak sobie z telefonu udostępnie to śmiga...tylko ten jeden router w domu nie działa. Próbowałem programów typu HIDE IP i resetowałem także ruter. Nic nie pomogło...jakieś propozycje ?  :pls:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...