Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój własny serwer MT2 kolega nie może wbic [ CZYTAJ OPIS ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ,gdyż koledzy nie mogą wbić na serwer , nie pokazuje im nawet ,że jest online ( włączony )  ,a jak próbuje się zalogowac to pisze " błąd podczas łączenia z serwerem "

Mi serwer pięknie działa.Wszyscy są w jednej sieci w hamachi.

Sysinstall dobrze skonfigurowany - patrzyłem na kilka poradników na necie i wszystko mam dobrze :)

W kliencie dla gracza ( np mojego kolegi ) wszystko jest git plik : serverinfo jest zedytowany dla gracza ( mojego kolegi ) z końcówką normalną czyli np : przykładowe ip  666 123 435  to w cliencie dla gracza jest z końcówką 435. Ja w swoim mam 666 123 100 - ale to nie jest ważne bo mi działa

Pomocy , mam fb skype ,ts gg 

W portmapie mam wszystko włączone na zielono i jest git 

Zapore wyłączałem i antivirusa ( avg ) i nie działa mu 

Patrzylem nawet na swoim lapku też lipa

Porsze o pomoc

Opublikowano

Jeśli rooty i serverinfo jest git to może sprawdź w folderze czy masz metin2.bin czy metin2.exe.

 

Ps. a jakie te pliki odpaliłeś jeśli można wiedzieć :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...