Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można zmienić wersję moda?


RomekP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dalo by rade zmienic, a jesli tak to jak wersje moda TrainCraft, ktory najnowszy obecnie jest chyba na 1.6.4, zmienic na wersje 1.7.10 Moglby mi ktos wytlumaczyc dokladnie jak to zrobic czy ewentualnie przerobic mi go ? bylbym bardzo wdzieczny ;)

 

Posiadam Eclipse i jak na razie minimalne w tym doswiadczenie

 

Nie mam zamiaru go publikowac po zmianie wersji, chce go tylko dodac do swojej rozgrywki

Opublikowano

ja bym próbował poprostu wkleić mod loader z wersjii 1,7,10 i wkleić tego 1.6.4 może by działało czasami tak działa

Pomoglem?

Nie ma za co :P

Szukam serva do cabala.

Opublikowano

Aha no dobra jedno i drugie jakos zadzialalo, wielkie dzieki, jesli chodzi o traincraft to wlasnie jakis czas temu szukalem go na 1.7.10 i nie moglem znalezc, zgaduje ze nie dawno go wstawili bo chyba z 2 tygodnie temu szukalem nawet na glownej stronie i nic nie widzialem, jedynie to zapowiedzi ;P no chyba ze mam az tak zrypana przegladarke i cos mi nie dzialalo xD;)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc ;)

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...