Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Instalacja Serwera Www .Wgranie Strony Pod Priv Serv Metin


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mój pierwszy tutorial . Wyjaśnione w nim jest jak zainstalować na kompie swój serwer WWW i wgranie pod niego stronki pod priva (panel rejestracyjny, ranking ,itemshop)

 

1. Ściągamy program WebServ2.0 z tej strony:

 

http://rapidshare.com/files/395576608/WebServ-2.0.exe

 

2.Po ściągnięciu właczamy instalator:

klikamy: dalej -> Akceptuj regulamin i dalej ->

dalej -> wybierz lokalizacje i dalej ->

wybieramy dla zaawansowanych i dalej ->

dalej -> dalej -> Instaluj ->Zakończ

 

3.Po zainstalowaniu programy włączamy go:

klikamy: dalej -> bez zmian dalej ->dalej -> dalej

 

Ustawiamy:

 

Adres serwera: IP z hamachi port: 80

E-mail admina: podajemy swoj email

 

Folder do udostępniania w HTTP:

(w tym miejscu ustawiamy folder w którym będą wgrane pliki z naszą stroną metin'a)

 

i dalej -> bez zmian dalej -> bez zmian dalej -> dalej -> dalej -> Zakończ i Zakończ.

 

 

 

4. Serwer WWW został właśnie skonfigurowany i został włączony.

 

5.Przy zegarku na dole po prawej mamy ikonke naszego serwa("obudowa z kulą")

a ) klikamy PPM (prawym przyciskiem myszy)

b ) wybieramy folder główny

 

Otworzy na się folder : usuwamy wszystkie pliki które tam są.

 

c )rozpakowujemy pliki ze naszą stroną(link poniżej):

 

http://wyslijto.pl/plik/cc0oq4ymjp

 

d )wrzucamy pliki do folderu w pkt. 5-b(folderu głównego)

 

Po części strona jest już gotowa można ją zobaczyć wpisując w przeglądarce http://adres_ip_z_hamachi/

 

Narazie jeszcze nic na stronie niedziała!!!

 

 

!!!UWAGA!!! Poniżej zostaną umieszczone ostatnie kroki ,które wymagają włączonego serwera z metin'a!!!

 

6. W folderze głównym:

 

a ) otworz plik config.php (np. w notatniku) i wyczyść jego zawartość (ma być pusty plik) i zapisz

b ) wejdź do folderu install/ i otwórz plik config_admin.php (np. w notatniku) i wyczyść jego zawartość (ma być pusty plik) i zapisz

 

7. W przeglądarce wpisujemy http://adres_ip_z_hamachi/install/

 

I wpisz:

Host mysql: IP z Hamachi z końcówką .100

Login: login bazy danych do serwera metin2

Hasło: hasło bazy danych do serwera metin2

 

Po wpisaniu klikamy: dalej ->dalej

 

8. !. Jeśli wyskoczył błąd prawdopodbnie podałeś złe dane lub serwer z metin2 niejest włączony , ponów próbe konfiguracji strony zaczynając od pkt.6 tego poradnika!!![/

 

9. !!. Jeśli wszystko jest w porządku czyli połączyło z bazą danych oznacza to że poprawnie skonfigurowałeś strone i można już z niej korzystać!!!

 

10. W folderze głównym usuń folder install lub zmień jego nazwe!!!

 

11. Wejdź w przeglądarce http://adres_ip_z_hamachi/ i mozesz korzystać w pełni z opcji strony m.in rejestracja, item-shop, ranking.

 

Bardzo dokładnie opisany tutorial i kto wyskoczy z postem "mi to nie działa" stwierdzam że to dzieciak lub osoba nieznająca sie nawet na podstawach!

 

Tutorial jest moją własnością i może być umieszczony tylko na stronie www.mpcforum.pl !!!

WebServ 2.0 PL - darmowy program

Pliki strony - znalezione na tym forum (wlasciciel moze sie zglosic na PW to go tu dopisze)

 

 

Prawa autorskie do treści poradnika są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.

Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione.

Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Opublikowano

Działa na 100% sam zrobiłem tak bo Xampp nie działa...

Masz +

 

TuT: ładny, przejrzysty

eJzzTUxKLM7IVNBVCChKzc0szVUILU4t4vINcE7LLyrN1SvI4fKFKOHyzcxLTS5KTCvhCi7ITEktUnCtTC3mMjI1hWMDABeVGJM~.png

Kiedyś było tu normalnie... Teraz tylko spam i nic nie można znaleźć.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mi z tego serwa nie chce pobrać ma ktoś jakiś UPLOAD??

 

 

 

@Edit A jaki jest uzytkownik administarcji??

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Tylko nie wiem, dlaczego Ty wystawiłeś taką starą wersję mojej strony tutaj? o.O Ona jest chyba z przed 5 miesięcy o.O

 

Tutaj macie najnowszą ;>

http://www.mpcforum.pl/topic/109911-metin2-szablon/

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...