Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Age Of Gantia - HomePage


DonMamutos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fFDc.png

48656316823765425336.png

 

 

Witam. W tym temacie chcielibyśmy Wam przedstawić desing naszej stronki przed startowej,

która ma na celu informowanie Naszych przyszłych graczy o statusie serwera.

Stronka w przeciągu 10 dni zostanie udostępniona pod adresem

 

 

www.gantia.pl

 

 

 

75444168718663034414.png

 

 

 

Pozdrawiamy Administracja Age Of Gantia ©

1EPZ6G.gif

Opublikowano

padnie szybciej niż armentis ?

Być może.. nie ich pliki to nie wiadomo co poprzedni administratorzy tam wjebali :p

Opublikowano

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

 

Opublikowano

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

Opublikowano

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

 

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

 

 

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

 

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

 

 

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

 

On sra zawiścią bo boi się że gracze mogą odejść z jego serwera. Rozumie że gantia jest projektem medium/hard? Jeśli tak to będzie się starał zaraz załatwić ci zakaz z makinem

Opublikowano

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

 

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

 

 

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

 

On sra zawiścią bo boi się że gracze mogą odejść z jego serwera. Rozumie że gantia jest projektem medium/hard? Jeśli tak to będzie się starał zaraz załatwić ci zakaz z makinem

 

Albo po prostu technik jest spie**olony?

 

 

Bardzo majestatyczna strorna

Opublikowano

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

On sra zawiścią bo boi się że gracze mogą odejść z jego serwera. Rozumie że gantia jest projektem medium/hard? Jeśli tak to będzie się starał zaraz załatwić ci zakaz z makinem
Tyle juz było serwerów co miały wygryźć Vesteris, nikomu sie nie udało wiec co ty gadasz za głupoty? xD

 

Opublikowano

 

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

On sra zawiścią bo boi się że gracze mogą odejść z jego serwera. Rozumie że gantia jest projektem medium/hard? Jeśli tak to będzie się starał zaraz załatwić ci zakaz z makinem
Tyle juz było serwerów co miały wygryźć Vesteris, nikomu sie nie udało wiec co ty gadasz za głupoty? xD

 

 

Tyle że my nie chcemy nikogo wygryźć. Nawet się nie staramy. Możemy nawet wystartować razem z Balmorą s3

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

 

Jaki masz do mnie problem? rzucasz takie słowa w moim kierunku dlatego, że chociażby pomyliłem działy? Jestes normalny na umysle?

 

 

 

Proszę moderatora o zbanowanie tego idioty jebanego i zamknięcie tematu.

 

Jest to dział Metin2 - Media, a nie k***a mać FanART żeby chwalić się samą grafiką.

xD

 

Spoko szkoda ze Thorin nie robi kto tam teraz w teamie jest dokladnie?

 

 

Mój znajomy wykupił projekt, ja mu pomaga. Aktualnie jest tylko On jako technik, ja mu pomaga oraz mamy kilku fajnych koleżków od Thorina na forum.

 

On sra zawiścią bo boi się że gracze mogą odejść z jego serwera. Rozumie że gantia jest projektem medium/hard? Jeśli tak to będzie się starał zaraz załatwić ci zakaz z makinem

 

Na c**j się przypierdalasz?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

Od kogo kupiłeś ten projekt?

 

 

Wcześniej tym projektem zajmowali się (o ile się nie mylę) Thorin & daimao. więc zapewne od nich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...