Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję współpracownika/ów


thepeve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Na wstępie powiem, że poszukuję współpracownika/ów do wcielenia w życie mojego projektu. (serwera)

Zacznijmy od tego, że się przedstawię.

Na imię mi Patryk, liczę sobie już 18 lat ;) 

Jeżeli chodzi o staż w prowadzeniu serwera to... posiadam ogromny ;) 

Uczęszczam sobie do technikum fotograficznego :D 

 

Okej, przejdźmy do rzeczy :D

Razem ze znajomym, (XjojkoX) pracujemy nad projektem.

We dwóch dalibyśmy radę, ale wiadomo... im więcej rąk do pracy tym lepiej :) 

Posiadamy wykupioną domenę pod serwer, stronę oraz teamspeak3 do tego mamy już serwer teamspeak3 i w 90% skończone pliki.

Nie posiadamy jeszcze wykupionej maszyny oraz reklam.

Czego oczekujemy od osoby chętnej do współpracy?

Otóż:

*Minimalnego wkładu finansowego.

*Dużego wkładu pracy.

*Komunikatora Ts3.

*Sprawnego mikrofonu.

 

Oprócz wymagań nadrzędnych mamy również te podrzędne :) 

*Komunikatywność

*Kultura osobista

 

Na tym zakończę. Mam nadzieję, że uda nam się poznać osobę odpowiednią dla naszych oczekiwań :) 
Chętnych zapraszam do pozostawienia komentarza :D 

Miłego dnia/wieczoru. ~ThePeve                                                                                                                                 27.09.2016

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...