Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

uJankesa.PL - Publiczny Bezpieczny Darmowy


matrix062001ja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam
Po wejściu na serwer wyskoczyło mi na chacie głównym takie coś : 

<18:29:40> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<18:29:44> The icon for server group "Podkarpackie" was not found.
<18:29:44> The icon for channel group "Channel Admin" was not found.
<18:29:44> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<18:29:55> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<18:31:56> The icon for server group "CS 1.6" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "Gejuch" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "W związku" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "Refleks szachisty." was not found.
<18:32:10> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.

Moja opinia:
+ Boty Muzyczne
+ Automatyzacja w postaci MBota
+ Fajna prezentacja
- Wygląd bardzo mi się nie podoba . te kreski
- nie widać niektórych ikonek serwerowych .
+/- Mało osób na serwerze ale myślę że to z czasem się zmieni

Moja opinia jest Neutralna 
Opublikowano

 

Witam

Po wejściu na serwer wyskoczyło mi na chacie głównym takie coś : 

 

<18:29:40> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<18:29:44> The icon for server group "Podkarpackie" was not found.
<18:29:44> The icon for channel group "Channel Admin" was not found.
<18:29:44> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<18:29:55> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.

<18:31:56> The icon for server group "CS 1.6" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "Gejuch" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "W związku" was not found.
<18:31:57> The icon for server group "Refleks szachisty." was not found.
<18:32:10> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.

Moja opinia:

+ Boty Muzyczne
+ Automatyzacja w postaci MBota

+ Fajna prezentacja

- Wygląd bardzo mi się nie podoba . te kreski

- nie widać niektórych ikonek serwerowych .

+/- Mało osób na serwerze ale myślę że to z czasem się zmieni

 

Moja opinia jest Neutralna 

 

Witaj, Ikonki sie ładują lecz zapomniałem wyłączyć dodatkowy Firewall juz wszystko działa w 100%

Pozdrawiam

Gość dominik148
Opublikowano

+ Ładna prezentacja

 

- Słaby styl serwera 

- Atakujecie inne serwery oraz sie na nich reklamujecie 

 

Nie Polecam. 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...