Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Ivern czy Illaloi/Jhin?


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam odłożone na Iverna, aczkolwiek nie wiem czy czekać na niego czy warto czy kupić sobie np. Ilaoi/Jhin. Czekać na Iverna i go wypróbować czy jednak inwestować w coś innego? Bo grywam każdą linię i mi to obojętne co kupię ale w sumie żebym nie wydał na marne IP.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Nowych postaci raczej sie nie kupuje, albo jest slaba i nikt tym nie gra, albo jest mocna i perm banned/picked. Ja bym kupil Jhina bo fajny adc, po nerfach nadal silny, dobrze sie skaluje i dziala bardzo fajnie w aktualnej mecie, zwlaszcza w compie pod lapanki

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Nowych postaci raczej sie nie kupuje, albo jest slaba i nikt tym nie gra, albo jest mocna i perm banned/picked. Ja bym kupil Jhina bo fajny adc, po nerfach nadal silny, dobrze sie skaluje i dziala bardzo fajnie w aktualnej mecie, zwlaszcza w compie pod lapanki

A co powiesz na Illaoi? Nadal warta kupna i mocny pick na topa? Szukam czegoś na junglę/mida/adc.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Nowych postaci raczej sie nie kupuje, albo jest slaba i nikt tym nie gra, albo jest mocna i perm banned/picked. Ja bym kupil Jhina bo fajny adc, po nerfach nadal silny, dobrze sie skaluje i dziala bardzo fajnie w aktualnej mecie, zwlaszcza w compie pod lapanki

A co powiesz na Illaoi? Nadal warta kupna i mocny pick na topa? Szukam czegoś na junglę/mida/adc.

 

Tylko na 3v3. W sumie zalezy na jakim elo grasz, kazda postac jest OP, Illaoi tym bardziej - po buffach ma ogromny DMG tylko, ze wystarczy umiec na to grac i jest useless, kiteable, etc.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

 

 

Nowych postaci raczej sie nie kupuje, albo jest slaba i nikt tym nie gra, albo jest mocna i perm banned/picked. Ja bym kupil Jhina bo fajny adc, po nerfach nadal silny, dobrze sie skaluje i dziala bardzo fajnie w aktualnej mecie, zwlaszcza w compie pod lapanki

A co powiesz na Illaoi? Nadal warta kupna i mocny pick na topa? Szukam czegoś na junglę/mida/adc.

 

Tylko na 3v3. W sumie zalezy na jakim elo grasz, kazda postac jest OP, Illaoi tym bardziej - po buffach ma ogromny DMG tylko, ze wystarczy umiec na to grac i jest useless, kiteable, etc.

 

 Gold 5 - 3. Dobra to może inaczej, poleć mi po jednej postaci (bez specjalnych opisów dlaczego) na topa/junglę/mida i i adc, a ja coś wybiorę bo specjalnie nie wiem na co wydać.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...