Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd przy pierwszej aktualizacji


Gość MAR!O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Opublikowano

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

Opublikowano

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

Opublikowano

 

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

 

Steam.

http://screenshot.sh/oAeNBsDGaqZHl
Opublikowano

 

 

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

 

Steam.

http://screenshot.sh/oAeNBsDGaqZHl

Spróbuj odpalić jako administrator, ale wątpię, że to coś da. Zalecałbym odinstalować grę i pobrać na nowo ze strony głównej. Sprawdź jeszcze wymagania, czy są spełnione. 

Opublikowano

 

 

 

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

 

Steam.

http://screenshot.sh/oAeNBsDGaqZHl

Spróbuj odpalić jako administrator, ale wątpię, że to coś da. Zalecałbym odinstalować grę i pobrać na nowo ze strony głównej. Sprawdź jeszcze wymagania, czy są spełnione. 

 

Wymagania są spełnione, mówisz że reinstal pomoże?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

 

Steam.

http://screenshot.sh/oAeNBsDGaqZHl

Spróbuj odpalić jako administrator, ale wątpię, że to coś da. Zalecałbym odinstalować grę i pobrać na nowo ze strony głównej. Sprawdź jeszcze wymagania, czy są spełnione. 

 

Wymagania są spełnione, mówisz że reinstal pomoże?

 

Trudno powiedzieć. Sam miałem sporo błędów z tą grą, znajomi to samo. Często reinstal pomagał (czasami nawet robiło się co kilka tygodni), ale wiadomo, różne są sytuacje. Są też problemy, których nie można rozwiązać bez konsultacji z twórcami. W każdym razie warto spróbować, bo najszybciej to coś da. 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Spróbuj odpalić "Hi-Rez Diagnostics and Support", powinno pomóc.Jeżeli nie, poczekaj do wtorku na kolejny patch, bo słyszałem, że wiele osób ma jakieś problemy z clientem. 

Od kiedy masz ten problem? 

Wczoraj pobrałem grę dopiero.

 

Także spróbuj ten Diagnostics i daj znać. Pobrałeś grę przez Steam czy normalnie ze strony? 

 

Steam.

http://screenshot.sh/oAeNBsDGaqZHl

Spróbuj odpalić jako administrator, ale wątpię, że to coś da. Zalecałbym odinstalować grę i pobrać na nowo ze strony głównej. Sprawdź jeszcze wymagania, czy są spełnione. 

 

Wymagania są spełnione, mówisz że reinstal pomoże?

 

Trudno powiedzieć. Sam miałem sporo błędów z tą grą, znajomi to samo. Często reinstal pomagał (czasami nawet robiło się co kilka tygodni), ale wiadomo, różne są sytuacje. Są też problemy, których nie można rozwiązać bez konsultacji z twórcami. W każdym razie warto spróbować, bo najszybciej to coś da. 

 

Pobranie na nowo niestety nic nie pomogło.

Opublikowano

Jeżeli dalej "Hi-Rez Diagnostics and Support" nie działa, najrozsądniej będzie napisać do supportu. Trudno określić, w czym tkwi problem. 

Opublikowano

Jeżeli dalej "Hi-Rez Diagnostics and Support" nie działa, najrozsądniej będzie napisać do supportu. Trudno określić, w czym tkwi problem. 

Napisałem, zobaczymy co odpowiedzą i dziękuję za próbę pomocy.

Opublikowano

Zrób formata, na 100% pomoże, Hi-Rez Ci nie odpisze albo da jakieś gówno warte instrukcje/pliki, które musisz wkleić. Możesz jeszcze wstawić to na reddit.com w dziale Smite, ew. usunąć wszystko związane ze Smite i Hi-Rez i zainstalować grę ze smitegame.com na innym dysku.

Live a life you'll remember.




  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Należy odinstalować Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service z panelu sterowania. Potem należy wejść w folder gdzie mamy zainstalowanego Smite'a. Potem w Binaries i na koniec wejść w folder Redist. Klikamy na InstallHirezService.exe i instalujemy. U mnie lokalizacja to E:\GRY\steamapps\common\SMITE\Binaries\Redist

844637.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...