Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Inwestora | Technik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam pliki serwerowe skończone w ~95%... Pliki są zrobione pod serwer medium/hard w stylu "oldschool". Wszystko mogę bezproblemowo zaprezentować wszystko :) Jestem osobą doświadczoną (około 3 lata) w tworzeniu serwerow metin2, swoją prace wykonuję szybko i starannie 

 

Z mojej strony oferuję:

- uczciwość

- kulturę 

- zaangażowanie

- znajomość lua/python/c++

- kodowanie interface

- stronę www

- terminowość

Oczekuje od inwestora:

- pokrycia wszelkich kosztów projektu (tj. grafika,reklama,maszyny)

- terminowości 

- zaangażowania

 

Kontakt do mnie przez forum lub gg: 54856511

 

Opublikowano

Witam posiadam pliki serwerowe skończone w ~95%... Pliki są zrobione pod serwer medium/hard w stylu "oldschool". Wszystko mogę bezproblemowo zaprezentować wszystko :) Jestem osobą doświadczoną (około 3 lata) w tworzeniu serwerow metin2, swoją prace wykonuję szybko i starannie 

 

Z mojej strony oferuję:

- uczciwość

- kulturę 

- zaangażowanie

- znajomość lua/python/c++

- kodowanie interface

- stronę www

- terminowość

Oczekuje od inwestora:

- pokrycia wszelkich kosztów projektu (tj. grafika,reklama,maszyny)

- terminowości 

- zaangażowania

 

Kontakt do mnie przez forum lub gg: 54856511

 

Osoba zakładająca serwer z reguły powinna być pełnoletnia, a jeśli już mieć jakąś oliwę w głowie.

Rozmawiając z osobą w.w. stwierdzam że :

- Ma lekkie problemy emocjonalne

- Znajomość zasad panujących w naszym ojczystym języku jest nikła

- Wyolbrzymianie swego ego ( nt. pythona czy c++ wie tyle co każdy pseudo technik )

 

Nie polecam.

 

Opublikowano

Tak 2/10 bym powiedział nie polecam.

 

Tris | Jarno 

 

Ci co pamiętajom xD to wiedza kto to ;d 

 

Chłopak ma problemy z bazą danych, plikami a co dopiero żeby serwer postawić 

Opublikowano

Siedze tu 7 lat i znam żadnego twojego serwera, więc zakładam że były to nie wypały.

Proponujesz to co każdy inny pseudotechnik z tego śmiesznego forum

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...