Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zyciowy problem z wlosami


Venefiz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam x D

mam dlugie wlosy tak do ramion

i mnie ciotka nazwala ze jestem pedalem x D i wogule matka mi nie daje w nocy spac

co zrobic

ulec presji luckosci czy zostawic te wlosy jak dla mn sa ok

bo jak sie wkurwie to sie ojebie na lyso, zaloze jebane dresy i kupie takie nike biale albo takie bez marki biale i bede k***a pakowal i rozpierdole cala wieś jako dres 1f602.png 1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

Opublikowano

Nikt nie ma prawa dyktować Ci jakie masz włosy tak długo aż nie nie stwarzają masowego zagrożenia dla ludzi np.(nie powinieneś nosić promieniotwórczej rakiety z bazooki na głowie, ponieważ zaszkodziłbyś środowisku). Jak tak bardzą im przeszkadzają długie włosy to im obetnij, pożałują do końca życia, że tak się zachowywały wobec Ciebie :D 

 

Możesz też zgłosić obie te osoby do psychologa, ponieważ brak snu jest bardzo szkodliwy i jeżeli Twój rodzić nie pozwala Ci na sen to jednocześnie stwarza zagrożenie dla Twojego życia.

Opublikowano

witam x D

mam dlugie wlosy tak do ramion

i mnie ciotka nazwala ze jestem pedalem x D i wogule matka mi nie daje w nocy spac

co zrobic

ulec presji luckosci czy zostawic te wlosy jak dla mn sa ok

bo jak sie wkurwie to sie ojebie na lyso, zaloze jebane dresy i kupie takie nike biale albo takie bez marki biale i bede k***a pakowal i rozpierdole cala wieś jako dres 1f602.png 1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

zgól na łyso serio, przynajmniej się odjebią

Opublikowano

Na lysy sie ogol i dobij. Sam w gimnazjum lubilem popierdalac z grzywka. Na lato sie raz ojebalem na 1mm i teraz sie z ta fruzyra nie rozstaje.

Pomocnik
Opublikowano

Polecam się ściąć na krótko. Od zawsze tak chodzę, w dłuższych się czuje po prostu dziwnie i jeszcze to pierdolenie z układaniem ich. Zawsze beka z kuców i pędzlów. W krótkich włosach wygląda się groźniej i poważniej, a do tego chyba każdy mężczyzna dąży.

Opublikowano

W jakich się czujesz dobrze, w takich łaż, ale jak długie to pamiętaj o nie dbać, bo takie przetłuszczone, jakie wiele facetów nosi są po prostu bleeh. 

Opublikowano

Jeżeli wygodnie Ci w długich włosach, to zostaw. To Twój wybór. Ale weź pod uwagę to czy w krótkich nie wyglądasz lepiej. :P

229401491222156497913.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...