Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa 17 - będzie dostępna na origin access po wyjściu pełnej wersji?


ar_turok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Opublikowano

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

 

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Coś jeszcze?

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-ea-access-origin-access

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

 

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

 

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Coś jeszcze?

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-ea-access-origin-access

 

Start your season early with the FIFA 17 Play First Trial - play up to five days before launch for a full 10 hours when you join EA Access on Xbox One or Origin Access on PC.

 

Angielskiego cię gościu nie uczyli w szkole czy co .  :D

Opublikowano

 

 

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

 

 

Jezu, jakie Wy brednie piszecie  xD  xD  xD

No jak po premierze FIFA 17 ma nie być dostępna w origin acces? xD

22.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo, jak zagracie to potem się to wam zablokuje do 29.09 a potem normalnie gracie, bo FIFA 17 obowiązuje normalnie w Origin Acces.

Znawcy.

Pokaż gdzie to pisze, bo z tego co wiem fifa 17 będzie w origin access na stałe dopiero od kwietnia. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Coś jeszcze?

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-ea-access-origin-access

 

Start your season early with the FIFA 17 Play First Trial - play up to five days before launch for a full 10 hours when you join EA Access on Xbox One or Origin Access on PC.

 

Angielskiego cię gościu nie uczyli w szkole czy co .  :D

 

Nie, tylko zwrotów grzecznościowych.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Czyli rozumiem ze jak chcę sobie wykupić teraz dostęp do fify 17 to płacę 15 zł i w każdej chwili mogę z tego zrezygnować tak?

Opublikowano

Czyli rozumiem ze jak chcę sobie wykupić teraz dostęp do fify 17 to płacę 15 zł i w każdej chwili mogę z tego zrezygnować tak?

Tak.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Hello Czyli mam rozumiec ze PO premierze fify 17 bede mogl grac w pelna wersje gry jezeli wykupie abonament na originie tak ? Nie chodzi mi o 10 h triala tylko o pelna wersje 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...