Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam systemu craftingu na pliki terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje systemu craftingu do metina. Może znacie jakiś tutorial albo wiecie jak coś takiego wgrać. Chodzi mi też o te żeby po naniesieniu przedmiotu na kowala pojawiała nam się taka ładna lista z obrazkami co możemy stworzyć i czego potrzebujemy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecież to jest w standardzie o ile korzystasz z w miare aktualnych plików. 

jakies konkrety jakie pliki masz na myśli ? W terenzo nie ma i w lastivi też nie ma, więc jakie pliki masz na mysli ?

Opublikowano

 

Przecież to jest w standardzie o ile korzystasz z w miare aktualnych plików. 

jakies konkrety jakie pliki masz na myśli ? W terenzo nie ma i w lastivi też nie ma, więc jakie pliki masz na mysli ?

 

 

Masz to w plikach i kliencie terenzo, tylko jak sie już bierzesz za robienie serwera w tych czasach to weź chociaż postaw ten serwer na source. 

Za ten crafting odpowiadają pliki cube.txt i cube.quest 

Opublikowano

 

 

Przecież to jest w standardzie o ile korzystasz z w miare aktualnych plików. 

jakies konkrety jakie pliki masz na myśli ? W terenzo nie ma i w lastivi też nie ma, więc jakie pliki masz na mysli ?

 

 

Masz to w plikach i kliencie terenzo, tylko jak sie już bierzesz za robienie serwera w tych czasach to weź chociaż postaw ten serwer na source. 

Za ten crafting odpowiadają pliki cube.txt i cube.quest 

 

Facepalm...

Pliki terenzo to mają, ale nie działające. Każdy wie jakie pliki za to odpowiadają. (cube.txt, cube.quest)  Przewiń sobie na samą górę na mój post i czytaj ze zrozumieniem ok? Ja nie pytam jakie pliki za to odpowiadają tylko proszę o tutka albo kogoś kto wie jak to wgrać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

przejdz na src i po problemie :)

Co masz na myśli? Jak będe robił na source to i tak to pewnie bede musiał wgrać. Masz jakiegos linka do tutka albo cos ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...