Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] jungle


maxxor98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mumia, grunt to trafić bandażem i w zasadzie to tyle.Skupiać się na tym żeby używać ulta w tfie na kluczowych ennemy (a najlepiej na wszystkich, wiadomka)

Minusem mumii jest to, że łatwo w miarę ją się counterjungluje ale na poziomie g5 nie powinno być raczej większych problemów, no i najważniejsze ciężko być taką mumią useless, zawsze coś wystunujesz etc.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Evelynn, ludzie na tym poziomie nie wiedzą co to pinki. Wbijasz gdzie chcesz, jak chcesz i robisz co chcesz. Warto jeszcze podkreślić uniwersalność Evci, potrzeba tanka w teamie, budujesz, potrzeba ad, budujesz, ap, również.

Opublikowano

Mumia, grunt to trafić bandażem i w zasadzie to tyle.Skupiać się na tym żeby używać ulta w tfie na kluczowych ennemy (a najlepiej na wszystkich, wiadomka)

Minusem mumii jest to, że łatwo w miarę ją się counterjungluje ale na poziomie g5 nie powinno być raczej większych problemów, no i najważniejsze ciężko być taką mumią useless, zawsze coś wystunujesz etc.

No chyba sobie żarty robisz. Ta postać wyleciała z teleturnieju soloq od dobrych kilku miesięcy.

 

 

Evelynn, ludzie na tym poziomie nie wiedzą co to pinki. Wbijasz gdzie chcesz, jak chcesz i robisz co chcesz. Warto jeszcze podkreślić uniwersalność Evci, potrzeba tanka w teamie, budujesz, potrzeba ad, budujesz, ap, również.

Tu się zgadzam. Świetna postać, aby ciągnąć konto w górę.

 

Co mogę dodać o siebie? Elise, Zac, Hec, Voli ostatnio również. Wciąż leśnikiem (lee sin) można klikać, dzida to samo. Rendżer nie jest głupi, kiedy ogarniasz jego skille. Jedynie robak w sumie coś stracił, bo ciężej jakoś się nim grywa. Ogólnie większość champów do jungliii jest spoko, kiedy wiesz jak kliknąć.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

 

Mumia, grunt to trafić bandażem i w zasadzie to tyle.Skupiać się na tym żeby używać ulta w tfie na kluczowych ennemy (a najlepiej na wszystkich, wiadomka)

Minusem mumii jest to, że łatwo w miarę ją się counterjungluje ale na poziomie g5 nie powinno być raczej większych problemów, no i najważniejsze ciężko być taką mumią useless, zawsze coś wystunujesz etc.

No chyba sobie żarty robisz. Ta postać wyleciała z teleturnieju soloq od dobrych kilku miesięcy.

 

 

Evelynn, ludzie na tym poziomie nie wiedzą co to pinki. Wbijasz gdzie chcesz, jak chcesz i robisz co chcesz. Warto jeszcze podkreślić uniwersalność Evci, potrzeba tanka w teamie, budujesz, potrzeba ad, budujesz, ap, również.

Tu się zgadzam. Świetna postać, aby ciągnąć konto w górę.

 

Co mogę dodać o siebie? Elise, Zac, Hec, Voli ostatnio również. Wciąż leśnikiem (lee sin) można klikać, dzida to samo. Rendżer nie jest głupi, kiedy ogarniasz jego skille. Jedynie robak w sumie coś stracił, bo ciężej jakoś się nim grywa. Ogólnie większość champów do jungliii jest spoko, kiedy wiesz jak kliknąć.

 

Obecnie mam P1 i gram głównie soloQ i mam 45W/22L na mumii i dalej dobrze działa.

Ult jest po prostu i dobrze trafiony robi TF'a jeśli nie masz warzyw w teamie.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Volibear, tank z ogromnym dmg + ta pasywka ktora daje wiele mozliwosci walki na poczatkowych lvl. Swietna postac na nizszych dywizjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...