Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota do zbierania odłamków na Metin2.pl


Iwanek12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie prosiłbym o info skąd to wziąć jak to działa ogólnie wszystko na ten temat jak to zrobić, dziękuję z góry ;)

Opublikowano

Jak w temacie prosiłbym o info skąd to wziąć jak to działa ogólnie wszystko na ten temat jak to zrobić, dziękuję z góry ;)

do zbierania wystarczy ci zwykły pickup albo tasker 

/niereg. sygna

Opublikowano

 Jest możliwe, że ktoś mi zmienił nazwę tematu o.O ?  Napisałem Szukam bota do robienia odłamków energii na metin2PL

 

nawet na końcu nie napisałem Metin2.pl   tylko metin2PL.  To jakiś żart czy co ? T_T

 

Tak więc chodzi mi o takiego bota co sam chodzi do handlarza bronią kupuje ukąszenia kota i później do alchemika przetapiać w tą i z powrotem.

 

Wiem, że takie coś jest bo widziałem w grze. Proszę o wszelkie informacje na ten temat. ;)

Opublikowano

 Jest możliwe, że ktoś mi zmienił nazwę tematu o.O ?  Napisałem Szukam bota do robienia odłamków energii na metin2PL

 

nawet na końcu nie napisałem Metin2.pl   tylko metin2PL.  To jakiś żart czy co ? T_T

 

Tak więc chodzi mi o takiego bota co sam chodzi do handlarza bronią kupuje ukąszenia kota i później do alchemika przetapiać w tą i z powrotem.

 

Wiem, że takie coś jest bo widziałem w grze. Proszę o wszelkie informacje na ten temat. ;)

Możliwe że zmienił ktoś nazwę tematu bo pytałeś właśnie o energy bot'a a wyszło teraz że pytasz o bota do zbierania odłamków :D Jedynie na tą chwilę z tego co mi wiadomo m2bob premium bo tak to jest energy bot ale na privy :/

@Edit

Jeszcze w m2k mod była taka funkcja ale sprawdź sam czy Tobie działa bo mi np już nie działa wogule m2k mod (nie jest juz od około 2 miesięcy aktualizowany)

55mddg.jpg

Opublikowano

o co chodzi wpisac id mozesz wytlumaczyc jak wszystko zrobic aby dzial

Up wyżej nie ogarnął bo napisał ci id do tepania się w dane miejsce,ale kupywac bys musiał sam.wiec nie ogarniam,ale reasumujac,m2bob iwyłącznie posiada taka opcje. Lub tasker nawet dobrze sobie z tym radzi albo popatrz te energy boty jak to napisał  ZaHON.Bo teraz to idziesz na lenistwo bo nawet nie sprawdzileś.

/niereg. sygna

Opublikowano

Nigdy nie używałem hacków i nie mam pojecia o co chodzi dlatego proszę o wytlumaczenie widziałem taka postać w grze na PL co biegał od handlarza bronią i do alchemika w niecałe 10 sekund i tak przerabiał na odłamki energii pytam bo fajnie mieć coś takiego dobry zarobek może być, a wiem alelaska, że się znasz bo dużo tu się w dziale udzielasz możesz pomóc ? jak ci się nie chce to zrozumiem.

 

Sprawdziłem to co Zahon napisał i tam jest filmik i on robi imaczej tak w ogóle powoli a tego co w grze widziałem to w mgnięciu oka wszystko ogarniał może to ten m2bob, ale na tym to kompletnie się nie znam

Opublikowano

Nigdy nie używałem hacków i nie mam pojecia o co chodzi dlatego proszę o wytlumaczenie widziałem taka postać w grze na PL co biegał od handlarza bronią i do alchemika w niecałe 10 sekund i tak przerabiał na odłamki energii pytam bo fajnie mieć coś takiego dobry zarobek może być, a wiem alelaska, że się znasz bo dużo tu się w dziale udzielasz możesz pomóc ? jak ci się nie chce to zrozumiem.

 

Sprawdziłem to co Zahon napisał i tam jest filmik i on robi imaczej tak w ogóle powoli a tego co w grze widziałem to w mgnięciu oka wszystko ogarniał może to ten m2bob, ale na tym to kompletnie się nie znam

bo masz włączone sh i wh.Miałes sprawdzić czity,a nie filmiki....

/niereg. sygna

Opublikowano

Nigdy nie używałem hacków i nie mam pojecia o co chodzi dlatego proszę o wytlumaczenie widziałem taka postać w grze na PL co biegał od handlarza bronią i do alchemika w niecałe 10 sekund i tak przerabiał na odłamki energii pytam bo fajnie mieć coś takiego dobry zarobek może być, a wiem alelaska, że się znasz bo dużo tu się w dziale udzielasz możesz pomóc ? jak ci się nie chce to zrozumiem.

 

Sprawdziłem to co Zahon napisał i tam jest filmik i on robi imaczej tak w ogóle powoli a tego co w grze widziałem to w mgnięciu oka wszystko ogarniał może to ten m2bob, ale na tym to kompletnie się nie znam

Toć mówie Ci że na tą chwile m2bob premium posiada taką funkcje, na epvp jest energybot ale na privy.

55mddg.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...