Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadki FPS


marumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Od kilku dni mam spory problem, bo w lobby czy grze mam mega spadki FPS'ów. Ogólnie moje stałe FPSy to 120/130, a potrafią mi spadać do 20 i tak co jakiś czas. Nie, zmiana grafiki nie pomaga. Jakieś rady?

xyz.

Opublikowano

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, przeskanuj kompa antivirusem i użyj ccleanera jak to nie pomoże to zformatuj kompa :)

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Mozliwe, ze Ci sie po prostu przegrzewa. Sprawdz temperatury w stresie

ale zawsze mi chodziło normalnie i dopiero teraz takie cyrki? :v

xyz.

Opublikowano

 

Mozliwe, ze Ci sie po prostu przegrzewa. Sprawdz temperatury w stresie

ale zawsze mi chodziło normalnie i dopiero teraz takie cyrki? :v

 

No moze pasta termoprzewodzaca wyschla i procek wariuje

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

 

 

Mozliwe, ze Ci sie po prostu przegrzewa. Sprawdz temperatury w stresie

ale zawsze mi chodziło normalnie i dopiero teraz takie cyrki? :v

 

No moze pasta termoprzewodzaca wyschla i procek wariuje

 

wątpię, bo w innych grach mam wszystko normalnie :D

xyz.

Opublikowano

 

 

 

Mozliwe, ze Ci sie po prostu przegrzewa. Sprawdz temperatury w stresie

ale zawsze mi chodziło normalnie i dopiero teraz takie cyrki? :v

 

No moze pasta termoprzewodzaca wyschla i procek wariuje

 

wątpię, bo w innych grach mam wszystko normalnie :D

 

Może spróbuj przeistalować lola

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

Mozliwe, ze Ci sie po prostu przegrzewa. Sprawdz temperatury w stresie

ale zawsze mi chodziło normalnie i dopiero teraz takie cyrki? :v

 

No moze pasta termoprzewodzaca wyschla i procek wariuje

 

wątpię, bo w innych grach mam wszystko normalnie :D

 

Może spróbuj przeistalować lola

 

właśnie to będę zaraz robić tylko skończę skanować komputer :p

xyz.

Opublikowano

 

Pierwsze co, to podaj parametry kompa - dziw bierze, że nikt nie wpadł jeszcze, aby o to zapytać.
Bo ta informacja jest nieistotna. Sprawdź sobie poszczególne temperatury czy też obciążenie programem msi afterburner. Link do tutoriala
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Opublikowano

 

Bo ta informacja jest nieistotna.

Sprawdź sobie poszczególne temperatury czy też obciążenie programem msi afterburner.

Link do tutoriala

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Od kiedy takie informacje są nieistotne? To jest podstawa, aby łatwiej wyciągnąć jakiś błąd. Często jest to wina najnowszego sterownika, bądź jakiegoś patcha. Więc tak, info jest potrzebne. Co do samych temperatur: w innych grach nie ma tego problemu, więc nie wiem na co to drążyć dalej. Podążając waszym tokiem myślenia, to ta sama sytuacja byłby wszędzie - kiedy tylko występuje na lolu. Obstawiam jakieś kupsko, które pobrałeś / zainstalowałeś, więc szybki format jest niezłym pomysłem.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

 

Bo ta informacja jest nieistotna.

 

Sprawdź sobie poszczególne temperatury czy też obciążenie programem msi afterburner.

Link do tutorialahttp://youtu.be/OZx8PbFmeEM

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Od kiedy takie informacje są nieistotne? To jest podstawa, aby łatwiej wyciągnąć jakiś błąd. Często jest to wina najnowszego sterownika, bądź jakiegoś patcha. Więc tak, info jest potrzebne. Co do samych temperatur: w innych grach nie ma tego problemu, więc nie wiem na co to drążyć dalej. Podążając waszym tokiem myślenia, to ta sama sytuacja byłby wszędzie - kiedy tylko występuje na lolu. Obstawiam jakieś kupsko, które pobrałeś / zainstalowałeś, więc szybki format jest niezłym pomysłem.

Nic nie pobierałam, jedynie co to instalowałam gre z oryginalnej płyty, lapka skanowalałam i nic nie wykrywało + podam jak bede na lapku

 

ps. taki problem mam TYLKO w lolu.

xyz.

Opublikowano

Bo ta informacja jest nieistotna.

Sprawdź sobie poszczególne temperatury czy też obciążenie programem msi afterburner.

Link do tutoriala

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Od kiedy takie informacje są nieistotne? To jest podstawa, aby łatwiej wyciągnąć jakiś błąd. Często jest to wina najnowszego sterownika, bądź jakiegoś patcha. Więc tak, info jest potrzebne. Co do samych temperatur: w innych grach nie ma tego problemu, więc nie wiem na co to drążyć dalej. Podążając waszym tokiem myślenia, to ta sama sytuacja byłby wszędzie - kiedy tylko występuje na lolu. Obstawiam jakieś kupsko, które pobrałeś / zainstalowałeś, więc szybki format jest niezłym pomysłem.
Bo to nie jest błąd po stronie hardware'owej. Coś ewidentnie obciąża system i nie okreslisz tego gdy będziesz miał podaną specyfikację komputera.

Format jest lekarstwem na wszystko, ale może się obyć bez niego w tym wypadku.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Opublikowano

 

 

Bo ta informacja jest nieistotna.

Sprawdź sobie poszczególne temperatury czy też obciążenie programem msi afterburner.

Link do tutoriala

http://youtu.be/OZx8PbFmeEM

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Od kiedy takie informacje są nieistotne? To jest podstawa, aby łatwiej wyciągnąć jakiś błąd. Często jest to wina najnowszego sterownika, bądź jakiegoś patcha. Więc tak, info jest potrzebne. Co do samych temperatur: w innych grach nie ma tego problemu, więc nie wiem na co to drążyć dalej. Podążając waszym tokiem myślenia, to ta sama sytuacja byłby wszędzie - kiedy tylko występuje na lolu. Obstawiam jakieś kupsko, które pobrałeś / zainstalowałeś, więc szybki format jest niezłym pomysłem.
Bo to nie jest błąd po stronie hardware'owej. Coś ewidentnie obciąża system i nie okreslisz tego gdy będziesz miał podaną specyfikację komputera.

Format jest lekarstwem na wszystko, ale może się obyć bez niego w tym wypadku.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Format najmniej mi sie widzi, wiec gdyby bylo inne rozwiazenie to bylabym w niebie

xyz.

Opublikowano

To polecam w tym wypadku w.w program. Zapisz sobie ss gdy będziesz miała normalny FPS i zrób ss jak będziesz miała spadki, wrzuć tutaj i ocenimy

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Opublikowano

Siema od ostatniego patcha mam dokladnie ten sam problem . Dodam nawet ze inne gry takie jak wiedzmin 3 smigaja bez problemu . Nie wiem co sie dzieje ale mam nadzieje ze z patchem 6.19 ten problem minie ...

 

Btw u mnie fpsy sa na okolo 180 a czuje sie jakbym gral na 30 . 

Opublikowano

Siema od ostatniego patcha mam dokladnie ten sam problem . Dodam nawet ze inne gry takie jak wiedzmin 3 smigaja bez problemu . Nie wiem co sie dzieje ale mam nadzieje ze z patchem 6.19 ten problem minie ...

Nie chcę cię martwić kolego, ale patch 6.19 stoi od kilkunastu godzin na serwerze :)

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Błąd błędem, ale temperatury procesora ogromne. To jest laptop z integrą?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Opublikowano

Błąd błędem, ale temperatury procesora ogromne. To jest laptop z integrą? Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yup, dlatego takie : d

 

Zmien pc

O ty smieszku :)

xyz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...