Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ezbot zbanowane konto 24 lvl po 2 tygodniach bocenia


vehr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Właśnie złapałem bana za bota na 24 lvl - po 2 tyg. bocenia . Grałem na ezbot + arambuddy... ciekawe jak oni to wykrywają, przecież postać zachowuje się w grze "normalnie" . Macie coś pewniejszego do bocenia darmowego? może to wina arambuddy? lub disconectów?

Opublikowano

no tak... bociłem prawie 24/h z włączonym lapkiem i ezbota wywala jak wychodzi nowa wersja lola lub elobuddy zawiesza dlatego to tak długo trwało . edit: a może ban to wina ingerencji w cfg lola? w sensie że gra na zminimalizowanym oknie? nie sądzicie ?

 

jakie skrypty używać żeby była mniejsza szansa na bana ?

Opublikowano

no tak... bociłem prawie 24/h z włączonym lapkiem i ezbota wywala jak wychodzi nowa wersja lola lub elobuddy zawiesza dlatego to tak długo trwało . edit: a może ban to wina ingerencji w cfg lola? w sensie że gra na zminimalizowanym oknie? nie sądzicie ?

 

jakie skrypty używać żeby była mniejsza szansa na bana ?

Bez dodgeow i bocic 8h/dzien

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

 

no tak... bociłem prawie 24/h z włączonym lapkiem i ezbota wywala jak wychodzi nowa wersja lola lub elobuddy zawiesza dlatego to tak długo trwało . edit: a może ban to wina ingerencji w cfg lola? w sensie że gra na zminimalizowanym oknie? nie sądzicie ?

 

jakie skrypty używać żeby była mniejsza szansa na bana ?

Bez dodgeow i bocic 8h/dzien

 

ezbot + arambuddy wystarczy ??

 

jest jakaś lepsza alternatywa zamiast ezbota który nierestartuje się po disconnect interneta??

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...