Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest możliwość zagrania we dwójkę w trybie Singleplayer?


igorski10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Singleplayer, jak sugeruje nazwa, jest przeznaczony dla jednego gracza. Jeśli chcesz zagrać ze znajomym na własnym świecie, to chyba najłatwiej kupić najtańszą opcję w jakimś hostingu (za ok. 5zł/miesiąc) lub skorzystać z darmowej opcji postawienia serwera przez Hamachi:

Niewiele się tu zmieniło

 

//no i jest jeszcze opcja grania LAN, ale to już musicie być podłączeni do jednej sieci

Opublikowano

Jak siedzicie na tym samym necie to udostępnij swój świat na tryb lan. Twojemu koledze twój serwer wyświetli się na liście serwerów.

Jak nie da rady na tym samym internecie to ściągnijcie hamachi. :P

Opublikowano

@Rayso. Co ty człowieku wygadujesz w ogóle, przecież jest taka opcja w minecrafcie aby grać przez LAN, ale musicie grać na tym samym internecie ;) TO SAMO IP

Szukam osób, które chcą stworzyć ze mną serwer, więcej informacji na priv

Opublikowano

czy da sie grac we 2 na single player

O ile masz premium to bezproblemowo. Będąc na singleplayer masz taką opcję "Open to LAN". Więc lana możecie grać. Jeżeli nie jesteście w tej samej sieci, to 1 z was może hostować w trybie multiplayer (wystarczy mapę z kopiować). O ile hostujący nie ma słabszego łącza to bez wszelakich problemów wszystko śmiga.

706_sygnatura.jpg

Opublikowano

Tak jak wyżej.

Podczas kliknięcia przycisku ESC masz opcję ,,Open to LAN''
Używamy jej po to, żeby np. włączyć komendy, jeżeli nie zaznaczyliśmy opcji ,,pozwól na oszustwa'' podczas tworzenia świata.
Lecz tą opcją nie zagramy z kolegą który mieszka kilkaset, kilkadziesiąt, czy nawet kilkanaście kilometrów od nas.
Do tego świetną opcją jest oczywiście Hamachi które niestety jest dla początkujących trudne w ogarnięciu.
Niestety by zrobić serwer hamachi potrzebny jest nam solidny sprzęt jak i internet.
Już można kupować serwery dla 2 osób za 5 złotych, lub założyć tymczasowe serwery testowe.

Jest też możliwość zrobienia darmowego serwera.
Jak stworzyć?
Nie wyjaśnie Ci tego, ale napisz w wyszukiwarce np. google.pl
,,Darmowy hosting serwera minecraft'' - na pewno coś znajdziesz.

Pozdrawiam ;)

5120514749178281372145.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...