Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Main top i mid


kapitczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yasuo jest dosyć silny jeszcze po tych nerfach

dawno nim nie grałem ale pewnie dalej się gra mida pod frozen malleta, a topa pod trinity i pd

 

jak chcesz mainować topa to polecam Riven lub Gnara

 

Riven:

  • knockup po trzecim Q
  • stun z W
  • shield i lekki podbieg z E
  • duży zasięg z ulti
  • nie banowana tak często

 

Gnar:

  • fajny poke z Q
  • pasywka która daje AS, działa jak W Vayne
  • doskok
  • dwie formy
  • tankowaty
  • ult jeśli się nie myle, działa jak E Vayne, czyli stunuje jak przygniecie sie target do ściany

 

polecam Gnara, fajnie się nim gra i pokeuje enemy

Opublikowano

uh, nie lepiej to nazwać drugim kontem aniżeli smurfem?

 

 

#top

 

zed i yasuo za czesto banowani ich sobie nie pomejnujesz, a nawet jeżeli to musiałbyś nimi zagrać po 200+ gier żeby być naprawde użytecznym bo te champy wymagają dużo myślenia

 

osobiście polecam ori bo tarcza, utility, cc, morello + rabadon to śmiercionośne połączenie; na Q+W zjadasz enemy ad/ap 3/4hp, grana z barierą ciężka nawet do zdajwowania 

 

ekko, strasznie braindeadowy, Twoja erka potrafi Cie uratowac jak zrobisz jakiś gówno plays + healuje, stun + ogromna tarcza z W (jezeli lecisz ap), slooooooooooooooooooooooow, chyba z 80%, %dmg, mobliny skurwysyn

 

lb, skoki, cofki, dmg, 1combo1kill, cięzko sie farmi na początku, w miare bezpieczna i łatwa w zabijaniu przeciwników

 

 

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Yasuo jest dosyć silny jeszcze po tych nerfach

dawno nim nie grałem ale pewnie dalej się gra mida pod frozen malleta, a topa pod trinity i pd

 

jak chcesz mainować topa to polecam Riven lub Gnara

 

Riven:

  • knockup po trzecim Q
  • stun z W
  • shield i lekki podbieg z E
  • duży zasięg z ulti
  • nie banowana tak często

 

Gnar:

  • fajny poke z Q
  • pasywka która daje AS, działa jak W Vayne
  • doskok
  • dwie formy
  • tankowaty
  • ult jeśli się nie myle, działa jak E Vayne, czyli stunuje jak przygniecie sie target do ściany

 

polecam Gnara, fajnie się nim gra i pokeuje enemy

Riven? Przecież ta postać jest kompletnie skończona w tym sezonie. Na soloq praktycznie tego nie widać, a jak się pojawia, to nie ma carry z poprzedniego roku. Co do Gnara, to nie można rzecz, iż jest bezużyteczny. Miał swoje 5 minut, a teraz został trochę w tyle - bardzo średniawy wybór, imo pod daną gierkę tylko. Yasuo na topie również jest wypalony od jakiegoś czasu. Trzeba naprawdę dobrze nim kliknąć, aby nie skończyć ze statami 1/5, choć obecnie jest to bardzo łatwe i realne.

 

 

osobiście polecam ori bo tarcza, utility, cc, morello + rabadon to śmiercionośne połączenie; na Q+W zjadasz enemy ad/ap 3/4hp, grana z barierą ciężka nawet do zdajwowania 

 

ekko, strasznie braindeadowy, Twoja erka potrafi Cie uratowac jak zrobisz jakiś gówno plays + healuje, stun + ogromna tarcza z W (jezeli lecisz ap), slooooooooooooooooooooooow, chyba z 80%, %dmg, mobliny skurwysyn

 

lb, skoki, cofki, dmg, 1combo1kill, cięzko sie farmi na początku, w miare bezpieczna i łatwa w zabijaniu przeciwników

Zgadzam się z tym użytkownikiem.

 

Na topa natomiast, polecam wjechać na Irelkę, bądź na jakiegoś golemka.

652461476122967357515.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...