Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest możliwość zarobienia NXCash?


eXciting

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, przymierzam się do powrotu do tego syfu  i da się nabić nx za darmo tak jak kiedyś za reklamy czy coś?

battles,proportional,340,200,6225877d2ed23f520fbebcba3d674148.png

Opublikowano

Nie ma. Razem z przejsciem do nexon global usunieto ta "metode platnosci".

Jeden z GM jednak powiedzial, ze metoda ta jednak wroci, ale nie wiadomo kiedy.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

No już niestety tego się nie spotka, ale jak mają gdzieś w przyszłości to wprowadzić to jest całkiem dobry pomysł :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to trochę lipa, kiedyś nie umiałem tego robić a teraz z chęcią, szkoda, czyli tylko płatność gotówką... No niezbyt ciekawie, a na start co mogę dostać na globalu? Aha i co z tymi przeklętymi lagerami?

battles,proportional,340,200,6225877d2ed23f520fbebcba3d674148.png

Opublikowano

Lagery i haxy jak byly tak sa. Haxow jest mniej bo gra coraz mniej osob.

Z lagerami to bez zmian. Hindusy, araby i wszystko z obszaru usa, kanada i ameryka poludniowa laguje ...

 

Na start dostajesz na 15 dni:

k1, m4a1, psg1, rpg7 i chyba (ale nie pamietam) mp5k

oraz m60 retail (ze smoke i medkit2)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Lagery i haxy jak byly tak sa. Haxow jest mniej bo gra coraz mniej osob.

Z lagerami to bez zmian. Hindusy, araby i wszystko z obszaru usa, kanada i ameryka poludniowa laguje ...

 

Na start dostajesz na 15 dni:

k1, m4a1, psg1, rpg7 i chyba (ale nie pamietam) mp5k

oraz m60 retail (ze smoke i medkit2)

niby fajnie bo retail, a Ty aktualnie grasz?

battles,proportional,340,200,6225877d2ed23f520fbebcba3d674148.png

Opublikowano

Chwilowo nie, pykam w co innego.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up nie znajdziesz gry podobnej do WR'a - nie ma gry z taką mechaniką - movementem 

 

Darzę tą grę sympatią i nie raz mam chęci wrócić do tej gry - ale oni nawet lobby potrafią spieprzyć na gorsze, niestety :/

Opublikowano

ok dzięki, daj ktoś znać kto gra. Niech powie jakie wrażenia, lub gra podobna do wr jakaś ? Znacie?

W sumie ja gram , ale nie polecam . Można tak powiedzieć ,że ta gra to P2W . Typy mają po 15% hs defence o body nie wspomne. Musisz czasami 30 ammo z famasa zeby kogos w plecy zabic. Do tego lagi lagi i jeszcze raz lagi . Polecam pobawić się w proxy i pójść na wr filipińskie .

Opublikowano

@odświeżam żeby nie było, że double post.. Instaluję to zobaczymy czy się nie wkur. szybko :P Dajcie nicki jak cos

battles,proportional,340,200,6225877d2ed23f520fbebcba3d674148.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...