Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Demo FIFA 17 - błąd związany z NVIDIA


kysy21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam problem z odpaleniem fify 17 demo. Wyskakuje mi błąd nvidia żeby zaktualizować sterowniki chyba a dokładnie takie coś: 

 

2w5x3S.png

 

 

Moja karta graficzna to :

NVIDIA GeForce GTX 750

 

I teraz mam pytanie skąd mam pobrać te sterowniki? I czy wg na tej karcie będzie mi działa fifa. 

Odrazu mówie że się na tym nie znam więc bez zbędnej spiny

 

@Edit.

System mam 64 bitowy i teraz pytanie czy mogę pobrać z tego linku czy nie:

 

 

Opublikowano

Siema, mam problem z odpaleniem fify 17 demo. Wyskakuje mi błąd nvidia żeby zaktualizować sterowniki chyba a dokładnie takie coś: 

 

2w5x3S.png

 

 

Moja karta graficzna to :

NVIDIA GeForce GTX 750

 

I teraz mam pytanie skąd mam pobrać te sterowniki? I czy wg na tej karcie będzie mi działa fifa. 

Odrazu mówie że się na tym nie znam więc bez zbędnej spiny

 

@Edit.

System mam 64 bitowy i teraz pytanie czy mogę pobrać z tego linku czy nie:

 

 

Tak, pobierz z tego linku. Co do błędu to masz przecież wszystko napisane. Masz po prostu nieaktualne sterowniki do karty graficznej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...