-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KraszoL
KraszoL
Witam
Od jakiś 6 miesięcy mam problem z programami takimi jak
-Hamachi
-Tunngle
-Evolve
Problem polega na tym że, przy próbie połączenia z kimkolwiek, połączenie jest zrywane, w ogóle go nie ma, albo ping siedzi w granicach 260-270
-Hamachi
Przy każdym użytkowniku mam niebieską kropkę i dopisek "tunel pośredni"
i ping w granicach 270, albo brak połączenia
-Tunngle
Program w ogóle nie chce złapać połączenia, nawet po instalacji manualnej adaptera.
- Evolve
Ping Skacze góra dół 100-270
Z góry dodam że wszystkie rzeczy, typu zapory i anty virusy mam wyłączone.
Ruter to TP-LINK Wireless Router WR340G
dodatkowo powiem że ci sami ludzie co nie mogą się łączyć ze mną przez hamachi, bez problemu dołączają na serwery z mojego ip do gier typu Project Zomboid, czy gmod.
Wcześniej nie było z tym problemu, o ile pamiętam, stało się to tak z dnia na dzień.
Dodam że na każdym komputerze, który jest wpięty do mojej sieci wifi, jest tak samo z pingiem.
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.