Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Problem z połączeniem się przez m.in. Hamachi, Tunngle itp.


KraszoL

Pytanie

Opublikowano

Witam

Od jakiś 6 miesięcy mam problem z programami takimi jak

-Hamachi

-Tunngle

-Evolve

Problem polega na tym że, przy próbie połączenia z kimkolwiek, połączenie jest zrywane, w ogóle go nie ma, albo ping siedzi w granicach 260-270

-Hamachi

Przy każdym użytkowniku mam niebieską kropkę i dopisek "tunel pośredni"

i ping w granicach 270, albo brak połączenia

-Tunngle

Program w ogóle nie chce złapać połączenia, nawet po instalacji manualnej adaptera.

- Evolve

Ping Skacze góra dół 100-270

 

Z góry dodam że wszystkie rzeczy, typu zapory i anty virusy mam wyłączone.

 

Ruter to TP-LINK Wireless Router WR340G

 

dodatkowo powiem że ci sami ludzie co nie mogą się łączyć ze mną przez hamachi, bez problemu dołączają na serwery z mojego ip do gier typu Project Zomboid, czy gmod.

Wcześniej nie było z tym problemu, o ile pamiętam, stało się to tak z dnia na dzień.

Dodam że na każdym komputerze, który jest wpięty do mojej sieci wifi, jest tak samo z pingiem.

 

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...