Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapomniane hasło i brak wiadomości na maila


Tymek10012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój kolega zapomniał swojego hasła do konta, ale gdy klika odzyskiwanie hasło wpisuje swój e-mail to nie dostaje wiadomości. Posiada on pocztę tlen. Pisałem już do supportu riot i odpisali mi po czesku i podali link do strony supporta lola gdzie jest wszystko co próbowałem zrobić. Z góry dzięki za pomoc.

:D

Opublikowano

xD " Kolega sie pytał " Kappa

 

https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new

 

Wchodzisz tutaj, klikasz, ze chcesz odzyskac konto i odpowiadasz na pytanie z tym zwiazane, im wiecej, tym lepiej, najwazniejsze jest miec dowod kupna RP, miejsca z ktorych sie gralo, IP itd.

hmmm. Cały czas dostaje wiadomość po czesku z linkiem do strony z supportem lola jak wcześniej

:D

Opublikowano

 

xD " Kolega sie pytał " Kappa

 

https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new

 

Wchodzisz tutaj, klikasz, ze chcesz odzyskac konto i odpowiadasz na pytanie z tym zwiazane, im wiecej, tym lepiej, najwazniejsze jest miec dowod kupna RP, miejsca z ktorych sie gralo, IP itd.

hmmm. Cały czas dostaje wiadomość po czesku z linkiem do strony z supportem lola jak wcześniej

 

Dziwne, jaki język wybrałes przy tworzeniu ticketa?Najlepiej dać angielski ew sprawdz na poczcie czy np do spamu nie wrzuca, bo mimo wszystko dziwne ze ci ciagle po czesku odpisuja, nie probojesz czasem jakiegos wala zrobic? :P 

Opublikowano

Dość dziwne. Zawsze gdy napisze nawet po angielsku dostaje od nich wiadomość po czesku z tym samym linkiem.

Dość dziwne. Zawsze gdy napisze nawet po angielsku dostaje od nich wiadomość po czesku z

 

 

 

xD " Kolega sie pytał " Kappa

 

https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new

 

Wchodzisz tutaj, klikasz, ze chcesz odzyskac konto i odpowiadasz na pytanie z tym zwiazane, im wiecej, tym lepiej, najwazniejsze jest miec dowod kupna RP, miejsca z ktorych sie gralo, IP itd.

hmmm. Cały czas dostaje wiadomość po czesku z linkiem do strony z supportem lola jak wcześniej

 

Dziwne, jaki język wybrałes przy tworzeniu ticketa?Najlepiej dać angielski ew sprawdz na poczcie czy np do spamu nie wrzuca, bo mimo wszystko dziwne ze ci ciagle po czesku odpisuja, nie probojesz czasem jakiegos wala zrobic? :P 

 

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...