Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wie ktoś jak pomnożyć ekwipunek?


BlackAngelGTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obstawiaj mecze na stronach typu: Csgolounge. Na całej reszcie możesz łatwo przewalić hajs ;)

8933614719009171151098.png

 

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie?

 

 

Wpadnij na mój profil!

 

Opublikowano

Obstawiaj mecze na stronach typu: Csgolounge. Na całej reszcie możesz łatwo przewalić hajs ;)

 

Po co mu mówisz o csgolounge jak po pierwsze- csgl nie działa, a po drugie on pewnie nie wie co to jest i jakie są alternatywy..

Opublikowano

scamuj to chyba najlepsze rozwiązanie jak chcesz szybko zarobic, pisz na grupach ze sprzedasz skiny za psc czy kupisz skiny za psc 

 

i trade ban gwarantowany xD

Opublikowano

Strony z jackpotem, biorą tam zawsze jakas prowizję bo one same musza na siebie zarabiac, ale jezeli wygrasz jakiegos beta to na pewno Ci sie zwróci. Nie radzę scamowac, Support i tak Cie w końcu dorwie i wtedy nie będziesz miał nawet tych 7 €

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

scamuj to chyba najlepsze rozwiązanie jak chcesz szybko zarobic, pisz na grupach ze sprzedasz skiny za psc czy kupisz skiny za psc 

 

i trade ban gwarantowany xD

 

uwaga bo po 10-20 trejdach banuja  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

a czemu nie? jak masz dowody i bys typa zglosil to by mu mogli wjebac bana

zreszta na jaki c**j ty go naklaniasz do scamowania. chory jestes jakis? niech sobie sam zarobi, a nie

od siebie polecam trading na lounge.. tak wiem, że teraz jest ciezko ale wystarczy troche cierpliwosci i da rade..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...