Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Zostaniesz połączony z serwerem" mimo zmian pongu .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Mam pewien kłopot . Posiadam serwer hamachi na SF by Taki_niesmialy . FTP, Navicat chodzą bezbłędnie a przy próbie wejścia na serwer pisze mi cały czas "Zostaniesz połączony z serwerem" . Przeczytałem że to wina pongu ... W cliencie jak i w pliku game zmeiniłem pong na "By1takiniesmialy" . Na 100% jest on taki sam w obu plikach ... Zmiana ta nic nie wniosła . Przeczytałem w jednym z tematów że może to być wina tego że w FTP mam folder "germany" a w serverinfo.py mam "Poland" dlatego zmieniłem w serverinfo.py na "germany" W klientowym serverinfo.py mam IP z końcówką 100 tak samo w tym serverinfo w roocie ... Porty odblokowane !

Dodam że w menu wyboru Kanalu pisze mi "NORM" a mimo to na serwer wejść nie można . Jest jakieś rozwiązanie ?? Proszę o pomoc .

 

post-1489165-0-01529000-1473579971_thumb.png

post-1489165-0-79753600-1473579985_thumb.png

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

1. korzystasz z nowej binki lub nowych game?

2. licencja? (o ile dla game 2089 taki dif wgl. był)

3. portmap, czasami bez oddalonego portmapa  nie da się wejść na serwer mimi ze kanały masz NORM. (albo to portmap ci blokuje kombinuj)

Opublikowano

1. korzystasz z nowej binki lub nowych game?

2. licencja? (o ile dla game 2089 taki dif wgl. był)

3. portmap, czasami bez oddalonego portmapa  nie da się wejść na serwer mimi ze kanały masz NORM. (albo to portmap ci blokuje kombinuj)

1. Metin2.bin mam z metina Lexico a co do game to nic nie zmieniałem prócz pongu.

2. Nie mam zielonego pojęcia, jak sprawdzić ?

3. Nie odpalałem portmapa i dalej pisze NORM a zalogowac sie nie mozna .... :(

 

 

Wpisz ps w maszynie i sprawdź czy db, logowanie i kanały są włączone.

po wpisaniu ps:

 

PID TT STAT              Time Command

985 v0 IWs                 0:00.00

993 v0 I+                    0:00.00 -csh {csh}

1013 v0 I                    0:16.75 ./db

1020 v0 I                    1:38.68 ./game

1022 v0 I                    1:00:87 ./game

1323 v0 I                    0:45.76 ./game

986 v1 Is                    0:00.03 login [pam]  {login}

1736 v2 I+                  0:00.03 -csh (csh)

987 v2 Ss                   0:00.03 logjn [pam] (login)

1740 v2 S                   0:00.03 -csh {csh}

1744 v2 R+                 0:00.01 ps

988 v3 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv3

989 v4 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv4

990 v5 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv5

991 v6 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv6

992 v7 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv7

 

Macie moze rade jak naprawić kłopot ?

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

 

1. korzystasz z nowej binki lub nowych game?

2. licencja? (o ile dla game 2089 taki dif wgl. był)

3. portmap, czasami bez oddalonego portmapa  nie da się wejść na serwer mimi ze kanały masz NORM. (albo to portmap ci blokuje kombinuj)

1. Metin2.bin mam z metina Lexico a co do game to nic nie zmieniałem prócz pongu.

2. Nie mam zielonego pojęcia, jak sprawdzić ?

3. Nie odpalałem portmapa i dalej pisze NORM a zalogowac sie nie mozna .... :(

 

 

Wpisz ps w maszynie i sprawdź czy db, logowanie i kanały są włączone.

po wpisaniu ps:

 

PID TT STAT              Time Command

985 v0 IWs                 0:00.00

993 v0 I+                    0:00.00 -csh {csh}

1013 v0 I                    0:16.75 ./db

1020 v0 I                    1:38.68 ./game

1022 v0 I                    1:00:87 ./game

1323 v0 I                    0:45.76 ./game

986 v1 Is                    0:00.03 login [pam]  {login}

1736 v2 I+                  0:00.03 -csh (csh)

987 v2 Ss                   0:00.03 logjn [pam] (login)

1740 v2 S                   0:00.03 -csh {csh}

1744 v2 R+                 0:00.01 ps

988 v3 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv3

989 v4 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv4

990 v5 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv5

991 v6 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv6

992 v7 Is+                   0:00.01 /usr/libexec/getty PC ttyv7

 

Macie moze rade jak naprawić kłopot ?

 

 

Pokaż tu zawartość pliku sh którym włączasz serwer

Opublikowano
#!/bin/sh


echo -e "\033[31m  
Wybierz ile kanalow ma byc uruchomionych! \n
1 - (1) Channel\n
2 - (2) Channele\033[0m"

read chs

case $chs in
1*)

    echo -e "\033[31m Starting Database ..\033[0m"
    cd ./g1/db/
    ./db &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting Auth ..\033[0m"
    cd ../auth
    ./auth &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting CH 1 ..\033[0m"
    cd ../../channel1/
    ./game &
    sleep 2
    echo -e "\033[31m \n Starting CH99 ..\033[0m"
    cd ../channel99/
    ./game &
    sleep 2
    clear



;;
2*)

    echo -e "\033[31m Starting Database ..\033[0m"
    cd ./g1/db/
    ./db &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting Auth ..\033[0m"
    cd ../auth
    ./auth &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting CH 1 ..\033[0m"
    cd ../../channel1/
    ./game &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting CH 2 ..\033[0m"
    cd ../channel2/
    ./game &
    sleep 2
    clear
    echo -e "\033[31m \n Starting CH99 ..\033[0m"
    cd ../channel99/
    ./game &
    sleep 2
    clear
    
;;
esac

Launcher to Metineth

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

Nie widzę tutaj procesu auth, pokaż syserr z logowania.

Jestem w tym zielony :D Można wiedzieć gdzie to sprawdzić ? W cliencie plik syserr.txt jest pusty .

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

Nie widzę tutaj procesu auth, pokaż syserr z logowania

 

Ponownie włączyłem virtualboxa jak i serwer i po wpisaniu ps pojawił się nowy wpis:

./auth (game)

 

Mimo to dalej pisze "Zostaniesz połączony z serwerem" ... Rece opadają

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

Dla sprawdzenia czy zrobi to różnice pobrałem launchera pang ...

Nie edytowałem w nim nic prócz serverinfo.py w roocie jak i kliencie . Problem nie ustał .

HELP

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

poszukaj lunchera z "głową sury"

 

 

sprawdź czy w pongu nie ma nigdzie spacjii, tab'u

 

nie ma nigdzie

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...