Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem sie z filezillą.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam twórców serwerów :D mam otóż taki maluteńki problemik.

 

 

Nie bawiłem sie w hamachi oj dobre pół roku jak nie więcej. Dzisiejsze serwery to niestety dno to z nudów chciałem znowu się zabawić w twórce. Maszyna jest odpalona mogę wejść do gry mogę wejść na navicat po 0.0001 sec mnie łączy więc cacuś elegancuś. Problem się pojawia gdy chce się połączyć z filezillą pojawia mi sie coś takiego

 

Takie mam ustawienia w maszynie.

post-906603-0-17015800-1473553696_thumb.png

 

 

a taki wyskakuje błąd

post-906603-0-72272700-1473554029_thumb.png

post-906603-0-07180200-1473553997_thumb.png

 

 

A i dodam że serwer jest stawiany na plikach terenza.

 

Przepraszam za problemy ale coś nie dogaduję się z wujkiem google heh.

Opublikowano

Czy w połączeniu używasz protokołu http://?  ^^

 

 

Przepraszam że nie odpisałem aczkolwiek nie wiem co zjebałem za przeproszeniem ale pobrałem pliki od jakiegoś youtubera i wszystko śmiga elegancko czy pliki były zepsute czy ja coś odjebałem nie wiem ale najważniejsze że wszystko działa :D można zamknąć temat. 

 

pozdrawiam.

 

A i dodam że pobrałem też winSCP znacznie lepiej działa niż filezilla :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...