Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje skryptu do liczenia wchodzących


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję skryptu który nalicza liczbę wchodzących na serwer. Nie rekord online czy coś takiego po prostu kto się połączy z serwerem to dodaje +1 do wchodzących najlepiej żeby liczyło tylko raz ale może być i więcej. Kto pomoże dam łapke, plus czy co tam się da albo i opniie [Oczywiście darmowego]

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Masz: 

https://mega.nz/#!uJckHS7Z!2jjOSoubpFFOmf73HhXZZ2R2Ca3CYhWpT9tbAqiiQ9U

Skan dla płaczków: 
 

https://virustotal.com/pl/file/0f1b5b3a73bf79c02cfb69f1c642cf25e5d7a8161d98de4a0e9e67b2a6e67471/analysis/1473551537/ 

Nie ja pisałem bota, zmieniłem tylko linijkę. W środku masz info o autorze. 

Bot pokazuje tylko userów połączonych od startu serwera jak zrestartujesz to się będzie naliczało od nowa. 

Odpalasz komendą:

screen -AdmS 111 php brain.php

Link do bota, który jest nie zmieniony. 

http://www.mpcforum.pl/topic/1456537-bot-mini-bot-wy%C5%9Bwietlanie-ilo%C5%9Bci-u%C5%BCytkownik%C3%B3w/#entry12345621

Jak chcesz bota, który będzie zapisywał dane do pliku i nie restartował połączeń przez restart serwera to rano Ci wrzucę teraz mi się nie chce.

 

 

@muchomor321

Opublikowano

Bot nie działa tak jak należy. Nie wiem od czego to zależy lecz na początku działał, zresetowałem serwer i nadal się odpala lecz już nie chce edytować kanału. Od nowa pobrałem i to samo, jak można o jakiś inny link prosić to bardzo chętnie. Najlepiej żeby nie resetował też połączeń po restarcie ;d

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Bot nie działa tak jak należy. Nie wiem od czego to zależy lecz na początku działał, zresetowałem serwer i nadal się odpala lecz już nie chce edytować kanału. Od nowa pobrałem i to samo, jak można o jakiś inny link prosić to bardzo chętnie. Najlepiej żeby nie resetował też połączeń po restarcie ;d

Nikt CI nie zrobi tego z miejsca.

Aplikacja jest banalna..

 

Można nawet zrobić coś tego typu, że co 2 minuty zapisywałoby do cache.

$time = [];

        $serverInfo = $ts->getElement('data', $ts->serverInfo());
		$time[$serverInfo['virtualserver_unique_identifier']] = ['time' => time() + 2 * 60, 'connections' => 0];
		
		if(isset($time[$serverInfo['virtualserver_unique_identifier']]))
		{
			if($time[$serverInfo['virtualserver_unique_identifier']]['time'] < time())
			{
				#kod
			}
		}

Jedyne czego tu brakuje to modułu, który sprawdzałby czy ktoś nowy się połączył porównywując dwie tablice, jeżeli tak to dodawałby do zmiennej $time[$serverInfo['virtualserver_unique_identifier']]['connections'] = $time[$serverInfo['virtualserver_unique_identifier']]['connections'] + $ilosc;

Potem wystarczyłoby zapisać to do pliku cache.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...