Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Word Nie współpracuje z Drukarką


feat

Pytanie

Opublikowano

Witam!

Mój problem polega na tym że.

Miałem uszkodzony pojemnik z tuszem kolorowym i wyskakiwał mi błąd.Nie mogłem drukować z worda,notatnika.

Wymieniłem uszkodzony pojemnik zrobiłem wyrównanie,strona testowa,skanowanie itd.

Chcąc wydrukować przykładowy tekst z Worda wciskając drukuj nie ma żadnej reakcji, nie wstawia nawet pliku do kolejki wydruku.

Bufor wydruku nie jest zapchany i nie ma w nim żadnych plików ( chyba dobrze napisałem ).

Chcąc wydrukować przykładowy tekst z notatnika drukuje go...

Skanowałem drukarkę "Hp Print and Scan Doctor" i wyszło że wszystko śmiga jak należy.

Co możecie poradzić z tym Wordem ? Szukałem po internecie ale nie znalazłem odpowiedzi, albo nie umiem szukać. 

Zapewne trzeba coś w ustawieniach ustawić , ale ja sie nie znam. :( 

 

Bardzo proszę  o pomoc bo nie chce ciągle drukować z notatnika :) 

 

System: Windows 8.1 Pro 

Drukarka: HP DeskJet Ink Advantage 3646

Sterowniki aktualne ( pobierane ze strony producenta ) 

Microsoft Office 2010

Microsoft,System,Drukarka zostały zainstalowane na SSD.

 

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykonałem to o napisałeś i żadnej reakcji.

Ziomuś w komputerowym kazał mi zmienić "zmienne środowiskowe" i podał mi wszystko.

Wpisałem i żadnej reakcji. Jakichś inny pomysł ? :D

 

Całe oprogramowanie (system,Office'a itd.) robili mi w sklepie gdzie składałem kompa....

 

 

W notatniku wpisałem "ASGADSGdsgjujy" i wydrukowało xD

 

Ewentualnie możesz zapodać jakichś link do pobrania Office'a z kluczem licencyjnym :)

Może to coś pomoże 

Opublikowano

Przecież masz legalnego instalowanego w sklepie  to wystarczy reinstalacja samego Worda a że nie masz keya to już twój problem. 

 

Zmieniaj sterowniki do drukarki albo je wywal niech system sam sobie poszuka. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Masz pewnie cracka na offisa a nie legalnego ;) 

 

Sprawdź czy drukuje tak : 

- otwórz pusty dokument, nie rób nic tylko napisz w pierwszej lini  :  =RAND(10)

- wciśnij ENTER

- zapisz jakimś tekstem tylko 10 linijek ( tekst, ENTER, tekst, ENTER ... itd ) 

- daj drukuj

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...