Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Zegarek na dwóch monitorach. Czy to możliwe?


krzxsiek

Pytanie

Opublikowano

Wie ktoś może czy da się ustawić zegarek na pasku zadań na drugim monitorze?
Korzystam z dwóch monitorów na Windows 10 i chciałbym aby na drugim pasku również był :(

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehh... no nie wiem... poddaje się. Ale muszę do tego dojść :D Pogoogluje i jakbym coś znalazł i by mi się udało to dam znać :) 
​Chyba że ktoś wie jak to zrobić to będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Sprawdziłem na 4 kompach w domu.

 3 pokazują zegar na obydwu, niezależnie który ekran ustawię jako główny. nic nie ustawiałem, wszystko było domyślne tak jak ustawił system. 

 

Na jednym mam to samo co Ty i za cholerkę nie mogę tego zmienić by ustawić zegar. Opcje w nim ustawiałem identycznie jak w każdym innym systemie. 

To chyba jakoś błąd rejestru albo brak jakiegoś wpisu w rejestrze. 

 

Spróbuj ustawień obszaru powiadomień dla paska na którym nie masz zegara . W razie problemow przywróć domyślne ustawienia obszaru powiadomień i ustaw od nowa jak chcesz.

 

p.s. Spróbuj przesunąć paski tak jak mam ja na lewy albo prawy bok ekranu. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie mam powielone , każdy to niezależny, zegarki są na obu paskach 

 

154081473538684148476.png

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

No nie wiem... długo szukałem w ustawieniach ale tego nie znalazłem.
System mam aktualny. Ustawienie "wiele ekranów" mam na "rozszerz te ekrany".
Może Ty masz powielone i dlatego masz na obu zegarek?
Mi coś się zdaje że jest to nie możliwe do ustawienia :(

Opublikowano

Też miałem taki problem, aktualnie po aktualizacjach i podłączeniu drugiego monitora zegarek jest na obydwu bez jakichkolwiek ustawień.

 

Spróbuj przenieść pasek na inny bok albo zmienić wielkość wyświetlanych ikon. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

PPM na pasek zadań > Właściwości > Zaznacz "Pokaż pasek zadań na wszystkich monitorach" i ustawiasz później opcje niżej jak Ci pasuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...