Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Różnica pomiędzy 60 a 120-144 FPS


stalker512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest w lolu jakaś różnica w płynności i w czasie reakcjii matrycy przy 60-144 fps? Warto inwestować ok 1000 zł. w taki monitor i mocniejszą karte/procesor dla uzyskania tych klatek?

Opublikowano

Nie ma żadnej odczuwalnej różnicy. Jeśli komputer nie wymaga zmiany to zostaw go.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

oczywiscie ze jest ziomek na gorze to jakis noname niby mod a c***a wie

- mniejszy input lag na myszce tzn. to jak machasz myszka ma szybsze odwzorowanie na ekranie, liczy sie tutaj tez opoznienie w monitorze

- wspomniales o monitorze, a wiec wymiana na monitor 144hz da roznice jesli takie fpsy uzyskasz

- jest roznica w plynnosci

Opublikowano

Nie ma żadnej odczuwalnej różnicy. Jeśli komputer nie wymaga zmiany to zostaw go.

Tak moze napisac osoba ktora chyba cale zycie grala na 60fps.

 

Jest duza roznica, w plynnosci.

Przynajmniej ja, taka zauwazylem gdy sie niedawno przezucilem z 60fps na 180/240fps.

Duzo latwiej zaczelem spostrzegac rzeczy typu castowanie skilli u niektorych postaci, co bylo za tym, latwiej mi bylo z nich wychodzic.

Czy warto inwestowac ? Jezeli masz zamiar zostac jakims Pro Gejmerem, lub Streamowac - To tak, jezeli nie, to nie ma absolutnie sensu.

Edited_1.png

Opublikowano

jasne że nie ma różnicy, w ciągu sekundy masz generowane ponad 2 razy wiecej klatek przecież ludzkie oko i tak widzi tylko 32fpsy 

 

 

#top

 

 

jeżeli musisz kupić do tego monitora nowa grafike to sie nie opłaca, lepiej zebrać hajsiwo na sztos komputer niż po kolei wymieniac 

ae1d1005fe.png


Opublikowano

W CS GO wiadomo że tym więcej fps tym plynniejsza gra ale w lolu nie ma efektów więc ci 60fps starczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...