Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wysłać coś kurierem?


Ytrew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idziesz do najbliższej poczty i tam się pytasz co i jak, co chesz wysłać, powiedz, że kurierem itp.

ezgif.com-resize.gif

 

Opublikowano

Dzwonisz i zamawiasz, jak masz trudności z porozumieniem głosowym wchodzisz na stronę kuriera co cię interesuje, zakładasz konto i zamawiasz do domu. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Idziesz do najbliższej poczty i tam się pytasz co i jak, co chesz wysłać, powiedz, że kurierem itp.

 

Na poczcie da się wysłać kurierem? Jeśli tak, to to będzie chyba najlepsze wyjście.

Opublikowano

najłatwiej zadzwonić do centrali np. dpd, dhl, ups itp i zgłosić odbiór przesyłki, z tym że

plusami są:

kurier podjeżdża pod same drzwi po paczkę 

 

minusy:

musisz sam wydrukować list przewozowy (choć nie zawsze, jak z kurierem się ugadasz to on to sam zrobi)

zazwyczaj także są różne restrykcje, że np. w dpd paczka musi być zapakowana w karton lub folipak.

Opublikowano

 

Idziesz do najbliższej poczty i tam się pytasz co i jak, co chesz wysłać, powiedz, że kurierem itp.

 

Na poczcie da się wysłać kurierem? Jeśli tak, to to będzie chyba najlepsze wyjście.

 

'Pocztex' jest kurierem poczty polskiej

Opublikowano

Możesz udać się na punkt przyjęć danej firmy kurierskiej, ewentualnie na stronie internetowej lub telefonicznie możesz zamówić kuriera do domu.

 

 

minusy:

musisz sam wydrukować list przewozowy (choć nie zawsze, jak z kurierem się ugadasz to on to sam zrobi)
zazwyczaj także są różne restrykcje, że np. w dpd paczka musi być zapakowana w karton lub folipak.

Teoretycznie kurier zawsze ma ze sobą jakiś folipak lub kopertę, ale kartonik już nie. Listu przewozowego nie musi drukować, bo zawsze może go wypisać kurier, a trwa to do 2 minut. :v

674071459604241683421.gif

Opublikowano

 

 

Idziesz do najbliższej poczty i tam się pytasz co i jak, co chesz wysłać, powiedz, że kurierem itp.

 

Na poczcie da się wysłać kurierem? Jeśli tak, to to będzie chyba najlepsze wyjście.

 

'Pocztex' jest kurierem poczty polskiej

 

Dobra, po prostu podejdę do najbliższej poczty i wyślę pocztexem :) dzięki za pomoc, do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...