Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej zasadzie dziala podbijanie gildii w FunnyGuilds?


Etaku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam do Was pytanie jezeli ktos zna odpowiedz bardzo prosze o komentarz, za ktory bardzo dziekuje :). Mianowicie na jakiej zasadzie dziala podbijanie gildii w FunnyGuilds? Jezeli gildia atakujaca A podbije gildie B to teren dawnej gildii B nalezy do gildii A, czy gildia B zostaje usunieta wraz z terenem zabezpieczajacym bez przechwycania terenu?

Opublikowano

Witajcie, mam do Was pytanie jezeli ktos zna odpowiedz bardzo prosze o komentarz, za ktory bardzo dziekuje :). Mianowicie na jakiej zasadzie dziala podbijanie gildii w FunnyGuilds? Jezeli gildia atakujaca A podbije gildie B to teren dawnej gildii B nalezy do gildii A, czy gildia B zostaje usunieta wraz z terenem zabezpieczajacym bez przechwycania terenu?

Steve zakłada gildie A

Statystyki A = 3 zycia

Steve zakłada gildie B

Statystyki B = 3 zycia

Ktoś podbija gildie B

Statystyki B = 2 zycia

Gildia B podbija gildie A

Statystyki Gildii A = 2 zycia

Statystyki Gildii B = znowu 3 zycia

Jakaś gildia ma 1 życie

Ktoś podbija ta gildie

Statystyki gildii = 0 zyc

Gildia zostaje usunieta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...