Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ETS - nieprawidłowo działająca kierownica


SopeloPT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mały problemik z kierownicą Logitech Driving Force gt skrecam 180 stopni w etsie skreca mi na maxa nie wiem czym to jest spowodowane czekam na pomysły oprócz tego wszystko działa.

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Opublikowano

Ustaw zgodnie z tym poradnikiem, masz lekko inaczej, w grze nie wiem jak:

Ustawiłem wszystko tak jak ten ziomek i mam dalej ten problem

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Opublikowano

ETS 2 masz najnowszy?

Na innym PC to samo?

Nawet nie mam innego PC zeby to sprawdzić

Ets2 1.21.1s zcrackowany a dzisiaj albo jutro kupuje orginała

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Opublikowano

Masz Logitech Profilera? Jak nie to pobierz z oficjalnej strony. Odpalasz, Options > Global Device Settings > Steering Wheel Settings > ustawiasz na ile chcesz (ja mam full, 900 stopni).

Ogólnie nie wiem, czy to od tego, czy jak, ale pedały mi się psuły, ale trochę pokombinowałem i działa wszystko elegancko.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...