Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Samoczynne wyłączanie się komputera


aviciax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy wlacze kompa, po jakims czasie sam mi sie wylacza i wlacza, i pokazuje sie problem, laduje mi do 100% i pisze ze mi sie znowu ma wlaczyc, jak juz sie wlacza to chwile laduje i pojawia sie czarny ekran, nic wiecej sie nie robi, wiec resetuje kompa, potem sie juz wlacza wszystko jest ok. Nagle jak gram sobie w lola to mi sie zawiesza komputer i musze znowu resetowac, potem jest znowu ok i znowu zawiesza sie. Co jest z nim ? Nie mam pojecia jak ten problem rozwiazac.

Opublikowano

Nie ma po co sprawdzać , na pewno się przegrzewa. Wymiana pasty na radiatorze procesora i czyszczenie kompa bo pewnie koty go dopadły i opanowały. 

Jeśli nie to to przynajmniej wyczyści. 

 

Inna możliwość że ma uszkodzona jakąś część i po rozgrzaniu komp się wyłączą. 

 

 

Nie napisałeś czy komp działa jak nie grasz. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Spoko, wtedy sie wlaczal i wylaczal, a teraz jak go odpalam, to wszystko sie kreci, tylko system nie chce sie odpalic i nic nie pokazuje na ekranie,

(Wszystko jest podlaczone, zeby nie bylo :)) )

Dopiero co ku*wa wyczyscilam, nie pomogło .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...