Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mało fpsów przy dobrym laptopie, nawet w menu.


marzyd1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam laptop, gdzie w cs'ie w menu głównym mam max (i niechce przekroczyć) 30 fps. Gdy przełącze sie na pulpit potem znowu do cs'a to zmienia mi sie liczba fpsów na max 60 (także nie chce przekroczyć). Taką samą liczbę mam podczas grania na mapie (choć czasem spada do 40). Nie mam żadnego antywirusa. Mój laptop był zakupiony w lutym. Dodam że niedawno na mapie miałem po 110 fpsów, lecz przyszła aktualizacja systemu i ta liczba siezmieniła. W żadnej grze nie mam tak mało fps'ów jak w tej.

Poniżej podaje parametry:

Laptop Lenovo G50-80 (rocznik 2016)

intel core i7 i7-5500u 2.40 ghz (4-rdzeniowy)

Windows 10 (64-bit)

Pamięć RAM 4GB

Karty graficzne:

Zintegrowana - intel hd graphics 5500

Dedykowana - AMD Radeon R5 M330

Dysk Samsung SpinPoint M8 1 TB

Błagam o pomoc, bo przy tych 60 fps'ach mam charczenie dźwięku i często zamula (przy 110fps'ach żadnych z tych przypadków nie było).

Opublikowano

Może spróbuj wpisac komendę na zwiększenie fpsów w grze fps_max jak i w menu fps_max_menu

 

 

@offtopic

Moze czas zainstalować jakiegoś antywirusa?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

zobacz czy teraz pojawiła się ta opcja

Nie pojawia się. (wersja sterownika: 16.8.2, edycja sterownika: crimson)

 

Może spróbuj wpisac komendę na zwiększenie fpsów w grze fps_max jak i w menu fps_max_menu

 

 

@1361622928-U485574.pngofftopic

Moze czas zainstalować jakiegoś antywirusa?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu TapaWpik

Domyślnie były ustawione na 300 więc nic nie dało.

@1361622928-U485574.pngofftopic

Po co? Moim zdaniem on nic nie daje, tylko zamula lapka

 

odinstalluj i od nowa zainstaluj

Też tak myślałem że to coś da ale to nic nie dało.

 

Jakieś inne pomysły? ;(

Opublikowano

Chcesz mieć dużo fps ?

-Windows 7

-Windows 8.1

 

Wybierz jedno

 

Pogrzeb w ustawieniach amd. Jakosc tekstur itp. No i kontrola ilosci fps. W windowsie wylacz bo 10 ma jakies g****o z fps

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ppm na ikonę csgo i będziesz miał uruchom przy pomocy silnika graficznego czy coś takiego, w górnej części tabelki, która Ci się pojawi

Nie ma nic takiego

 

Chcesz mieć dużo fps ?

-Windows 7

-Windows 8.1

 

Wybierz jedno

 

Pogrzeb w ustawieniach amd. Jakosc tekstur itp. No i kontrola ilosci fps. W windowsie wylacz bo 10 ma jakies g****o z fps

Znalazłem kontrole liczby klatek w starszym sterowniku ale to jest zakładka a nie atrybut z wartością, po rozwinięciu tej zakładki pokazuje mi sie synchronizacją pionowa i potrójne buforowanie. Oby dwa te atrybuty mają wartość zawsze wyłączone.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...