Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokebuddy - "niby softban / Half soft ban po 20 min"


JaMaMKaCa1209

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Mam taki problem że jak odpalam bota o nazwie "PokeBuddy" wersja 0.1.9.3 to zazwyczaj po 20 min mam soft bana, ale to nie jest zwykły soft ban. Bot dalel farmi pokestopy, ale nie zbiera itemów (invetory nie jest pełne). Jak wchodzę na Noxa to normalnie pokestopy działają, ss'a daje w załączniku i link (to jest screenshooter mało znany). Ktoś używa z was PokeBuddy?

 

+ Kiedyś używałem 150 km'h (Problem nastąpia) ,100 km'h (Problem nastąpia), 50 km'h (Problem nastąpia), 25 km'h (teraz testuje)

 

post-818231-0-65450700-1472637513_thumb.jpg

Opublikowano

 

Cześć.

 

Mam taki problem że jak odpalam bota o nazwie "PokeBuddy" wersja 0.1.9.3 to zazwyczaj po 20 min mam soft bana, ale to nie jest zwykły soft ban. Bot dalel farmi pokestopy, ale nie zbiera itemów (invetory nie jest pełne). Jak wchodzę na Noxa to normalnie pokestopy działają, ss'a daje w załączniku i link (to jest screenshooter mało znany). Ktoś używa z was PokeBuddy?

 

+ Kiedyś używałem 150 km'h (Problem nastąpia) ,100 km'h (Problem nastąpia), 50 km'h (Problem nastąpia), 25 km'h (teraz testuje)

 

PokeBuddy to już przeżytek, TurningBot jest idealny. PokeBuddy się posypało i ma co chwila problemy ze wszystkim.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

 

Cześć.

 

Mam taki problem że jak odpalam bota o nazwie "PokeBuddy" wersja 0.1.9.3 to zazwyczaj po 20 min mam soft bana, ale to nie jest zwykły soft ban. Bot dalel farmi pokestopy, ale nie zbiera itemów (invetory nie jest pełne). Jak wchodzę na Noxa to normalnie pokestopy działają, ss'a daje w załączniku i link (to jest screenshooter mało znany). Ktoś używa z was PokeBuddy?

 

+ Kiedyś używałem 150 km'h (Problem nastąpia) ,100 km'h (Problem nastąpia), 50 km'h (Problem nastąpia), 25 km'h (teraz testuje)

 

PokeBuddy to już przeżytek, TurningBot jest idealny. PokeBuddy się posypało i ma co chwila problemy ze wszystkim.

 

A co powiesz o Necrobot? Niby kiedyś słyszałem że po wbiciu 27-30 zabierali konta.

Opublikowano

 

 

 

Cześć.

 

Mam taki problem że jak odpalam bota o nazwie "PokeBuddy" wersja 0.1.9.3 to zazwyczaj po 20 min mam soft bana, ale to nie jest zwykły soft ban. Bot dalel farmi pokestopy, ale nie zbiera itemów (invetory nie jest pełne). Jak wchodzę na Noxa to normalnie pokestopy działają, ss'a daje w załączniku i link (to jest screenshooter mało znany). Ktoś używa z was PokeBuddy?

 

+ Kiedyś używałem 150 km'h (Problem nastąpia) ,100 km'h (Problem nastąpia), 50 km'h (Problem nastąpia), 25 km'h (teraz testuje)

 

PokeBuddy to już przeżytek, TurningBot jest idealny. PokeBuddy się posypało i ma co chwila problemy ze wszystkim.

 

A co powiesz o Necrobot? Niby kiedyś słyszałem że po wbiciu 27-30 zabierali konta.

 

Nic mi o tym nie wiadomo. Necro też się dobrze trzyma, ale imo lepsze w configu jest TurningBot.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...