Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę stworzyć przedmiotu z modu Equivalent Exchang


Josumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :)

Mam taki problem że nie mogę stworzyć przedmiotu z modu Equivalent Exchange,
chodzi o Transmutation Tablet.
NEI nawet nie pokazuje że jest w grze.
A "Philosopher's Stone" nie można stworzyć ale w grze jest. :/

Czy to dlatego że jest to na wersję 1.7.10?
A może inne mody zawadzają?

Moje mody, pełna lista, to:

 
- Treecapitrator
- BuildCraft
- AdvancedMachinesAS
- AdvancedSolarPanel
- ApliedEnergetics2
- BackPack
- Better HUD
- Better FPS
- ChickenChunks
- CodeChickenCore
- EnchantingPlus
- EquivalentExchange3
- Immibis Core
- IndustrialCraft2
- InGameInfoXML
- InventoryTweaks
- IronChest
- IvToolkit
- Liquid XP
- LunatriusCore
- Mantle
- MDK (Coś od Mekanism)
- Mekanism
- MekanismGenerators
- MekanismTools
- NEI
- NEKeys
- OpenModsLib
- OptiFine
- Xaero's Minimap



Chciałbym dodać że używam Crystal Launchera, który sam instaluje forga. :)

Z góry dzięki za pomoc.
                                                                                                                                                                                                             `Josumi                                                                                                                                                                                             

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

Opublikowano

Samemu robiles paczke? Kazdy mod z oficjalnej strony tworcy pobierany?

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Samemu robiles paczke? Kazdy mod z oficjalnej strony tworcy pobierany?

Tak i nie jestem na 100% pewny.

 

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

Opublikowano

 

Samemu robiles paczke? Kazdy mod z oficjalnej strony tworcy pobierany?

Tak i nie jestem na 100% pewny.

 

 

Tutaj masz link do "oficjalnej" strony gdzie prawie kazdy autor publikuje swoje mody:

https://minecraft.curseforge.com/projects/projecte/files

 

Pobierz na swoja wersje ponownie i upewnij sie ze usuneles config tego moda z folderu config. Mod wygeneruje nowy ktory powinien poprawic bledy. Testuj na nowym save czy wszystko dziala zanim wejdziesz na swoj save.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Dziękuję

 

 

 

Samemu robiles paczke? Kazdy mod z oficjalnej strony tworcy pobierany?

Tak i nie jestem na 100% pewny.
 

 

Tutaj masz link do "oficjalnej" strony gdzie prawie kazdy autor publikuje swoje mody:

https://minecraft.curseforge.com/projects/projecte/files

 

Pobierz na swoja wersje ponownie i upewnij sie ze usuneles config tego moda z folderu config. Mod wygeneruje nowy ktory powinien poprawic bledy. Testuj na nowym save czy wszystko dziala zanim wejdziesz na swoj save.

 

 

Dziękuję, jesteś najlepszy. :* Wszystko działa. :) 

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...