Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawostka Dnia - Co znajdziemy w becie?


pannikodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMn8y7I.png


 


Ciekawostka Dotyczy:


Battlefield 1


 


Podobno dzisiaj ma być beta dla Insiderów - Z tej okazji prezentuje wam, co znajdzie się w becie :)


Oczywiście nie wspominam tutaj o rzeczach, które widniały w Alphie.


 


Synajska Pustynia


(Ang. Synai Desert)


 


Jest to typowa mapa pustynna, na której zobaczymy dodatkowo pociąg pancerny uzbrojony w kilka dział (pomoc dla słabszego teamu) oraz nowy warunek pogodowy - Burze Piaskową.


 


Nowa Nacja


 


Podczas gameplayu mogliśmy zobaczyć nową nacje - Imperium Osmańskie.


 


Szturm


(Ang. Rush)


 


Jest to tryb znany z nowszych BF'ów. Atakujący mają na celu zdobyć telegrafy obrońców, służące do wzywania wsparcia artyleryjskiego.


Obrońcy zaś mogą przeszkadzać atakującym rozbrajając ich ładunki wybuchowe.


Gdy telegraf zostanie zniszczony, obrońcy muszą cofnąć się do następnego sektora i bronić reszty telegrafów.


Tryb przeznaczony dla 24 graczy.


 


Konie


 


Tak, w becie zobaczymy zwierzęta! Są one graficznie dopracowane, ich mechanika również jest w szczególności zaskakująca.


 


Elitarne Klasy


 


W grze będziemy mogli zbierać tzw. "Pick-upy". Będą one nam odblokowywać jedną z trzech elitarnych klas.


Żołnierz z Miotaczem ognia - Posiada on miotacz ognia, ognioodporny pancerz wraz z maską gazową. Jego piętą achillesową jest wolne poruszanie oraz słaba obserwacja otoczenia.


Wartownik - Uzbrojony w karabin maszynowy chłodzony wodą i ciężką zbroje (podatną na strzały z karabinów snajperskich). Nie posiada on maski gazowej, więc jest podany na gaz.


Łowca Czołgów - Klasa na dłuższą odległość, posiadająca karabin przeciwpancerny 1918 Tankgewehr (skuteczny przeciwko pojazdom i piechocie). Zalecany jest ostrzał z pozycji leżącej.


 


Dodatkowa podklasa


 


Jeździec - Taką nazwę nosi nowa podklasa, podstawowo uzbrojona w szablę bądź shotguna.


Otrzymujemy ją po wejściu na konia.


 


Uzbrojenie


 


Uzbrojenie dostępne w becie możecie zobaczyć pod tym linkiem: https://imgur.com/a/zbeZB#TfgCW7d


 


 


Dodatkowo, zalecam zerknąć na materiał z gamescoma w poście Miliana:


http://www.mpcforum.pl/topic/1569648-gameplaye-z-gamescom-2016/


 


Tyle udało mi się dowiedzieć, jeżeli czegoś nie wspomniałem to piszcie w komentarzach, dodam inne nowinki.


Jak EA zapowiedziało - Jutro betę dostaną wszyscy, dzisiaj Insiderzy.


Życzę wam miłego grania w wspomnianą odsłonę :)


 


Źródło: Battlefield.com


 


wLOBsXx.png


MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...