Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 3 - gra zawiesza się po uruchomieniu


bartek2205

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grałem sobie w wiedźmina jakieś dwa, może trzy dni, gdy chciałem uruchomić grę dwa dni po ostatnim uruchomieniu pokazała się ta początkowa scenka, gdy ktoś tam o czymś tam opowiada, chciałem pominąć ją spacją - gra się zacięła, czekałem ponad pięć minut i ją wyłączyłem. jeśli dosyć szybko popomijam scenki, to wyląduję w menu głównym, mimo to gra się zawiesza. problem po prostu polega na tym, że gra jakby się zamraża, kursorem sobie śmigam, nic więcej nie mogę.

od razu dodam, że reinstalacja nie pomogła

Opublikowano

oryginał. mam najnowszy patch.

specyfikacje moge podac ogolnikowo, pozniej podam szczegolowo

karta gtx 960

intel i5 pierwsza generacja

4 ramu

mimo, ze ram sie nie miesci w minimalnych, to gra mi chodzila bez problemowo

Opublikowano

To na pewno nie wina ramu. Sam przez 3/4 gry grałem na 4GB ram i wywalało wieśka tylko w Novigradzie na wysokich ustawieniach.

A masz najnowsze sterowniki?

Opublikowano

Spróbuj pobawić się rozdzielczością (tryb okienkowy etc.). Ogólnie zbyt mało konkretów, aby można było znaleźć powód twojego problemu.

652461476122967357515.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...