Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Broń na start - nagrody za rejestrację


912384

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy sa jakies rzeczy na start ?

Tzn chodzi mi o zalogowanie sie na stronie itp.

pamietam ze kiedys byly jakies retaile czy cos takiego.

 

Mam problem przy uruchomieniu gry

wyskakuje mi takie cos

A debugger has been found running in your system

please unload it from memory and restart your program

Opublikowano

Witam mam pytanie czy sa jakies rzeczy na start ?

Tzn chodzi mi o zalogowanie sie na stronie itp.

pamietam ze kiedys byly jakies retaile czy cos takiego.

Nexon już dawno temu zrezygnował z tego systemu logowania. Obecnie te "nagrody", otrzymuje się przy każdym pierwszym zalogowaniu do gry.

 

Mam problem przy uruchomieniu gry

wyskakuje mi takie cos

A debugger has been found running in your system

please unload it from memory and restart your program

Z jakiego oprogramowania antywirusowego korzystasz?

Opublikowano

Aktualne nagrody na start:

M60 retail

K1,PSG, M4A1, Mp5k, RPG7 na 15 dni :v

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Witam mam pytanie czy sa jakies rzeczy na start ?

Tzn chodzi mi o zalogowanie sie na stronie itp.

pamietam ze kiedys byly jakies retaile czy cos takiego.

Na start chyba dostaje się M60 retail, a na 15 dni MP5K, M4A1, PSG, K1 i RPG7

 

 

Mam problem przy uruchomieniu gry

wyskakuje mi takie cos

A debugger has been found running in your system

please unload it from memory and restart your program

Chciałbym się podpiąć do tego co Kasma napisał i pamiętaj żebyś nie używał antywirusa grając w WarRocka. Antywirus zakłóca działanie aplikacji. :)

Opublikowano

Tak. Retaile dzialaja na takiej zasadzie.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...