Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Teleport po poprawnym zarejestrowaniu na spawn


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

mam pewien problem, mianowicie nie wiem jak zrobić takie coś:

 

Ustawiłem spawn dla grupy newbies (za szybą i teraz chciałbym, że po tym jak się zarejestrują byli automatycznie przeteleportowani na normalny spawn. 

Da się coś takiego zrobić?

 

Pozdrawiam,

jakubgross

strange1.jpg

Opublikowano

@jakubgross tak :) wystarczy że zainstalujesz plugin logit i odpowiednio skonfigurujesz :) jeśli chcesz żebym pomógł tobie z tym to pisz na PW :)

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

Opublikowano

LogIt to bardziej dopracowany i wszechstronny AuthMe.

Więc będziesz mógł AuthMe wyeliminować bo LogIt zawiera już system logowania za pośrednictwem hasła.

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

LogIt to bardziej dopracowany i wszechstronny AuthMe.

Więc będziesz mógł AuthMe wyeliminować bo LogIt zawiera już system logowania za pośrednictwem hasła.

A jak to zrobić w tym logit?

strange1.jpg

Opublikowano

A i dodam jeszcze że ma takie dodatki jak Anti Grief.

Więc jest wartym zastępcą starego już AuthMe.

 

Niestety nie posiadam wiedzy praktycznej odnośnie tego pluginu, lecz na pewno na stronach poświęconych Bukkitowi będzie wszystko opisane.

Plugin ma piękną, polskojęzyczną prezentację.

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

W authme też się da ;-;

 

Ustawiasz /authme setspawn za szybą a normalny spawn z essentialsa na spawnie

Opublikowano

W authme też się da ;-;

 

Ustawiasz /authme setspawn za szybą a normalny spawn z essentialsa na spawnie

No właśnie mam taką szybę, jak ustawić domyślny spawn dla essentialsa?

 

​Źle przeczytałem, zaraz zobaczę czy taki sposób działa. :)

strange1.jpg

Opublikowano

 

W authme też się da ;-;

 

Ustawiasz /authme setspawn za szybą a normalny spawn z essentialsa na spawnie

No właśnie mam taką szybę, jak ustawić domyślny spawn dla essentialsa?

 

​Źle przeczytałem, zaraz zobaczę czy taki sposób działa. :)

 

Przetestowałem, no niby działa, ale proces nie jest automatyczny. 

strange1.jpg

Opublikowano

@jakubgross jeśli proces nie jest automatyczny to znaczy że coś źle zrobiłeś :D łap mój config authme z poczekalnią http://pastebin.com/6bchprZz pod koniec wpisz /authme setspawn i sprawdź czy działa wszystko dobrze :)

Faktycznie teraz działa, po zalogowaniu teleportuje, tam gdzie ostatnio byliśmy, ale co jak gracz np. jest pierwszy raz na serwerze i się zarejestruje, to go nie przeniesie na spawn?

 

Edit. Dzięki za pomoc, skonfigurowałem sobie LogIt i faktycznie działa prawidłowo. :P

 

Jak coś temat do zamknięcia. 

strange1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...