Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi ArmA III na minimalnych?


Hadouken!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

System operacyjny: Windows 7 Home Premium 32 bit :P

Karta graficzna: ATI Radeon HD 4500 Series 1 GB

RAM: 2 GB

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5300 2.60GHz   1.60 GHz

 

Chcę grać na niskiej rozdzielczosci (może 1024x768).

Komputer mam jaki mam, ale co zrobię :/

Jakoś szczególnie nie zależy mi na grafice, bardziej zależy aby gra mi odpaliła na multi i na singlu.

Pozdrawiam.

 

 

 

Opublikowano

Zapomnij. Nawet gdybyś odpalił, to nie wiedziałbyś co się dzieje :-)

Dzięki za odpowiedź.

Ale naprawdę? Nic się nie da z niego wycisnąć?

Gra nie byłaby nawet grywalna na niższej rozdzielczości + wszystkie ustawienia graficzne na najniższe?

Ale mimo tego to na minimalne się załapałem chyba...

 

Jakby ArmA nie poszła to może znasz jakąś podobną grę? (po prostu coś jak ArmA)

 

Czekam na inne odpowiedzi.

Opublikowano

Procesor i karta załapują się lekko na minimalne, ale Arma nie jest też dobrze zoptymalizowana. I na dodatek 2GB ram, miałbyś kilku sekundowe frezzy. Może miałbyś na low i 1024x768 te ~30fps, ale przy tym lagi.

Opublikowano

Procesor i karta załapują się lekko na minimalne, ale Arma nie jest też dobrze zoptymalizowana. I na dodatek 2GB ram, miałbyś kilku sekundowe frezzy. Może miałbyś na low i 1024x768 te ~30fps, ale przy tym lagi.

A 800x600?

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej. Z tego sprzętu nic nie wyciśniesz, arma jest dośc wymagającą gierką. Nawet Arma II na moje oko by nie poszła.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej. Z tego sprzętu nic nie wyciśniesz, arma jest dośc wymagającą gierką. Nawet Arma II na moje oko by nie poszła.

A znasz może jakąś gierkę podobną do Army?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...