Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nox na Kompie - jakie są wymagania?


HwoaranG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie może ktoś jakie są wymagania gry w pokomeny przez Noxa na Kompie ?? :/ Bo gdy jestem podczas gry strasznie bardzo mi tnie cała gra aż nic się nie da robić :((

 

 

A druga sprawa Pokemon go hack Teleport na Android ? Poleci ktoś sprawdzony który będzie działał ( Posiadam Model Samsung Galaxy a5 )

Opublikowano

1. Jakie masz parametry kompa? Jeśli masz około 4GB ramu i 2 rdzenie to słabo będzie.

2. Chodzi o joistick jakiś do poruszania się? masz zrootoany telefon czy nie?

1.jpg

Opublikowano

Nie trzeba rootować telefonu, wystarczy uruchomić Opcje Developerskie wchodząc w "Ustawienia -> Informacje o telefonie -> kliknij 3 razy na model telefonu, lub na wszystkie inne po kolei (też 3 razy)". Potem wracamy w "Ustawienia", szukamy "Opcje Developera" i uruchamiamy "Pozorowanie Lokacji". Wtedy możesz pobrać Fake GPS i tyle, powinno działać.

Opublikowano

Napisz najpierw parametry komputera jakie masz. Jeśli masz chociażby 4 ramu i 2 rdzeniowy to myślę, że mogło by przestać lagować po odblokowaniu 1 opcji. Też miałem taki problem :)

Opublikowano

Nie trzeba rootować telefonu, wystarczy uruchomić Opcje Developerskie wchodząc w "Ustawienia -> Informacje o telefonie -> kliknij 3 razy na model telefonu, lub na wszystkie inne po kolei (też 3 razy)". Potem wracamy w "Ustawienia", szukamy "Opcje Developera" i uruchamiamy "Pozorowanie Lokacji". Wtedy możesz pobrać Fake GPS i tyle, powinno działać.

u mnie np jak włącze pozorowanie lokalizacji nie działają poki, niektóre telefony trzeba zrootować

Napisz najpierw parametry komputera jakie masz. Jeśli masz chociażby 4 ramu i 2 rdzeniowy to myślę, że mogło by przestać lagować po odblokowaniu 1 opcji. Też miałem taki problem :)

jaj mam 4 ramu 2x2.1Ghz i nox potrafi lagować i jest tak głodny, że ledwo przeglądarka mi działa jak mam noxa odpalonego. 

1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...