Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online - jaki jest najbardziej opłacalny sposób na zarobek?


Ed Dog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

jaki jest najbardziej opłacalny sposób na zarobek? Mam 50 lvl apartament, dość dużo broni oraz kilka aut, ale męczy mnie monotonia jakiś przygotowań etc. Nie robiłem zbyt wiele napadów tylko cąły czas przygotowania etc.

 

Jak teraz jest z haxami w GTA? Są wykrywalne itp? Mam  GTA na Steam.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szybkim sposobem jest granie Pacyfik Standard. Robisz przygotowania, a na głównym napadzie gdy już płyniecie motorówką pod mostem host wyłącza grę (menadżerem zadań daje radę). Tylko niech Host da sobie 0% a reszcie drużyny pozostałe pieniądze ponieważ Host nie dostaje tu pieniędzy ale robisz  z kolegą i robicie raz u siebie a raz u niego bo pieniędzy nie da się niestety przelać. A jeśli ci się znudzi Pacyfik to możesz kupić biuro i dla urozmaicenia rozgrywki robić paczki czy zadania vip'a.

 

A co to "haxów" to nie ma chyba sensu tym bardziej że masz na steam i chyba dostał byś bana na konto całe (pewien nie jestem).

Opublikowano

  • Napady i przygotowania do napadów – niekoniecznie Twoje. Warto wykonywać przygotowania/napady Humane Labs i Pacific Standard, ponieważ one dają najwięcej pieniędzy. Aby dołączyć do (przygotowania do) napadu, wystarczy w menu telefonu wybrać szybkie akcje oraz "Rozegraj napad".

  • Sprzedaż samochodów z ulicy – co 45 minut możesz sprzedać jakiś samochód z ulicy w Los Santos Customs. Szukaj luksusowych samochodów (tutaj przydatna lista).

Graj duże deathmatche oraz akcje stworzone przez graczy (np. ostatnio popularne RPG vs Insurgents).

Jeżeli kręci Cię inwestowanie w interes i późniejsze zbieranie zysków, to wkręć się w możliwości z ostatniego DLC Finance and Felony. Przynoszą niezły zarobek! (FAQ)

Opublikowano

Szybkim sposobem jest granie Pacyfik Standard. Robisz przygotowania, a na głównym napadzie gdy już płyniecie motorówką pod mostem host wyłącza grę (menadżerem zadań daje radę). Tylko niech Host da sobie 0% a reszcie drużyny pozostałe pieniądze ponieważ Host nie dostaje tu pieniędzy ale robisz  z kolegą i robicie raz u siebie a raz u niego bo pieniędzy nie da się niestety przelać. A jeśli ci się znudzi Pacyfik to możesz kupić biuro i dla urozmaicenia rozgrywki robić paczki czy zadania vip'a.

 

A co to "haxów" to nie ma chyba sensu tym bardziej że masz na steam i chyba dostał byś bana na konto całe (pewien nie jestem).

Jakie biuroo?

Opublikowano

 

Szybkim sposobem jest granie Pacyfik Standard. Robisz przygotowania, a na głównym napadzie gdy już płyniecie motorówką pod mostem host wyłącza grę (menadżerem zadań daje radę). Tylko niech Host da sobie 0% a reszcie drużyny pozostałe pieniądze ponieważ Host nie dostaje tu pieniędzy ale robisz  z kolegą i robicie raz u siebie a raz u niego bo pieniędzy nie da się niestety przelać. A jeśli ci się znudzi Pacyfik to możesz kupić biuro i dla urozmaicenia rozgrywki robić paczki czy zadania vip'a.

 

A co to "haxów" to nie ma chyba sensu tym bardziej że masz na steam i chyba dostał byś bana na konto całe (pewien nie jestem).

Jakie biuroo?

 

 

Wyszedł update, który umożliwia kupienie biura i kupowania paczek, a następnie ich sprzedawanie. Tylko, że musisz mieć około 2 milionów by mieć na wszystko (biuro i magazyn). Co do paczek to już zależy ile ich kupisz.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

Szybkim sposobem jest granie Pacyfik Standard. Robisz przygotowania, a na głównym napadzie gdy już płyniecie motorówką pod mostem host wyłącza grę (menadżerem zadań daje radę). Tylko niech Host da sobie 0% a reszcie drużyny pozostałe pieniądze ponieważ Host nie dostaje tu pieniędzy ale robisz  z kolegą i robicie raz u siebie a raz u niego bo pieniędzy nie da się niestety przelać. A jeśli ci się znudzi Pacyfik to możesz kupić biuro i dla urozmaicenia rozgrywki robić paczki czy zadania vip'a.

 

A co to "haxów" to nie ma chyba sensu tym bardziej że masz na steam i chyba dostał byś bana na konto całe (pewien nie jestem).

Jakie biuroo?

Wchodzisz na internet i w dynasty (coś tam) i tam są biura. Najtańsze jest za 1mln ale ono niczym się nie różni od tych za 3mln. Oczywiście przy kupnie masz różne opcje za które musisz dodatkowo zapłacić aczkolwiek nie musisz. Najbardziej opłacalne są napady ale dla jakiegoś zróżnicowania rozgrywki można i w tym się fajnie pobawić. Najtańszy magazyn kosztuje 250tys (jak kupowałem to taki był). Paczki masz 3 do wyboru: 1szt., 2szt. i 3szt. kolejno kosztują: 2k, 8k, 18k. Jeśli jesteś sam to najlepiej brać 1szt. ponieważ w 2szt, trafiają się np. 2 pojazdy, a zanim ty dowieziesz ten jeden i wrócisz po drugi to zdążą go zniszczyć, ale zdarzają się 2szt. w 1 pojeździe. Jak cię interesuje kupno biura to możesz coś więcej wykopać z google czy na YT zobaczyć jak inni robią to.

Opublikowano

Jeśli jesteś sam to najlepiej brać 1szt. ponieważ w 2szt, trafiają się np. 2 pojazdy, a zanim ty dowieziesz ten jeden i wrócisz po drugi to zdążą go zniszczyć, ale zdarzają się 2szt. w 1 pojeździe.

 

W życiu nie zapełni on dużego magazynu, jak będzie brał po jednej sztuce. Wystarczy mieć jeszcze Buzzarda i problem znika. ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...