Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Przeniesienie działu Terraria do Inne MMO


LordLoginus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie.

 

Aktywność zawsze w tym dziale nie powalała, ale po co zaraz przenosić? Jest pełno działów na głównej z podobną jak i mniejszą aktywnością.

 

Blade & Soul - Czerwiec

Smite - Czerwiec

Trove - Kwiecień

TERA Online - Maj

Elsword - Kwiecień

Silkroad - Marzec

Opublikowano

@Emo2 no te wszystkie gry nadają się do wyjebania, ale Terraria to już dość stara gra, jej grafika jak i mechanika nie jest zbyt powalająca, jak dla mnie jest to gra nadająca się jedynie do Inne MMO.

Opublikowano

@LordLoginus

To jest tylko i wyłącznie twoja opinia. Gra nie jest wcale taka stara, a grafika i mechanika najwidoczniej nie przypadła ci do gustu. Poczekajmy na opinię innych. 

Opublikowano

Na NIE. Terraria jest dosyć popularna, ale jedna coś się dzieje w dziale. Nie jest to jakaś duża aktywność, ale też nie jakaś mała. Jest wystarczająca.

Opublikowano

Też jestem na nie. Terraria może i jest starta, ale ciągle dostaje duże aktualizacje, które odświeżają grę.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Na NIE. Terraria jest dosyć popularna, ale jedna coś się dzieje w dziale. Nie jest to jakaś duża aktywność, ale też nie jakaś mała. Jest wystarczająca.

Co ty ćpałeś??

Aktywność właśnie jest mała, od dwóch dni praktycznie zerowa... Główny dział posty z czerwca na stronie, no ale publikacje i poradniki to są nawet posty z grudnia/listopada ubiegłego roku...

 

 

 

To w takim wypadku nie rozumiem, dlaczego dział taki jak Mu Online nie w Inne Gry MMO, skoro ma duuużo większą aktywność od takiej Terrari, moderator, który jest przydzielony tak na prawdę jest nie potrzebny...

Opublikowano

Zróbcie czystki, bo jest wiele działów, które się nadają tam do Innych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...