Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawostka Dnia - Pięć mało znanych ciekawostek na temat BF4!


pannikodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMn8y7I.png

 

Ciekawostka Dotyczy:

Battlefield 4

 

Chcesz się dowiedzieć paru, interesujących rzeczy?

Mam nadzieję, bo dzisiaj mam do zaprezentowania pięć - nieznanych przez większość ciekawostek na temat Bf4.

Zapraszam :D

 

1#

Znalazłeś się po drugiej stronie krat na mapie Operacja Blokada?
Za nic nie możesz jej otworzyć?

 

Strzel w skrzynkę umieszczoną na ścianie w górnym rogu

Drzwi automatycznie otworzą się :v

 

2#

Narzekasz często na niedobór amunicji w helikopterze podczas startu?

 

Wystarczy że wsiadając do helikoptera strzelisz, a następnie naciśniesz klawisz reloadu.

Twoim oczom ukaże się dodatkowy magazynek.

 

3#

Wiedziałeś że możesz wylądować obróconym myśliwcem?

 

Dodatkowo zobaczysz render mapy od spodu ;)

 

4#

Jesteś w pojeździe lądowym i chcesz wyjść po konkretnej stronie?

Wystarczy że nakierujesz widoczność swojej postaci na kierunek w którym zamierzasz wysiąść.

 

5#

Chcesz zadać więcej obrażeń czołgowi?

 

Najwięcej obrażeń zadasz strzelając z tyłu, następnie po bokach.

Najmniej zadasz strzelając od przodu.

 

 

Mam nadzieję, że taki pomysł wam się podobał :)

Komentujcie jeżeli chcecie na temat innych BF'ów podobne ciekawostki.

 

wLOBsXx.png

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Ja tu mam pytanko. Kiedy strzelam w czołg z RPG, i te pkt które za to dostaję, najczęściej to 28, ale dostaję się tyle pkt, ile się zabrało hp czołgowi czy innemu pojazdowi? Czy to tak nie działa?

Opublikowano

Tak, dostajesz tyle punktów ile zabrałeś czołgowi. Oczywiście od uszkodzeń. Są jeszcze premie za ciężkie uszkodzenie pojazdu czy go zniszczenie.

8902314106109971000808.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...