Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana statystyk w chacie (liga, dywizja, level etc.) !BANABLE!


Xaariel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.


Sposob juz dosc stary (jak i sam "mod"), ale dalej bawi. No moze tylko takich debili jak ja...


Dzieki tej cudnej modyfikacji mozecie edytowac swoj level, winy, lige etc.


Wyglada to mniej wiecej tak(kazdy to widzi!): 


 


bu6vVs0.png

 


jedyny minus to, ze nie widac ikonek.


 


download:


http://www.speedyshare.com/5cY4X/LeagueEnhancementSuite.rar


https://www.virustotal.com/pl/file/4a39cf6323565aca89a84abb92a8c3bb3f7baf0d243ed25ec26d61a3361f1a0d/analysis/1472055596/


 


Odpalacie i instalujecie moda.


Wszystko brane z joduska.me


tutorial zrobilem w 2 minuty, bo nie chce mi sie starac, sa wakacje :/


 


Komendy:


/tier DIAMOND (BRONZE, GOLD, MASTER, CHALLENGER etc.)


/league od I do nieskonczonosci


/level od 1 do nieskonczonosci (max widoczny 999)


/rwin ilosc


/ranked (jezeli nie macie 30 lvl, a chcecie miec dywizje etc, uzyjcie tego).


bardziej kumaci znajda sobie reszte komend w pliku, bo juz i tak duzo napisalem ^^.


 


wszystkie komendy wpisujecie w polu opisu, tam w friend liscie.


 


zapomnialem dodac, ze lepiej zrobic nowe konto z pierwszym lvl i na nim trollowac (komenda /ranked, /level etc.)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...